Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanság miért azt írkálják/m...

Mostanság miért azt írkálják/mondják, hogy "szebb napot" mér nem azt, hogy "szép napot"?

Figyelt kérdés
Feltünt már másnak is, vagy csak nekem új?

2021. márc. 4. 04:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyomorban az ország.
2021. márc. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szép napod úgyse lesz, legyen legalább szebb, mint amilyennek indul.
2021. márc. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nácik,szálasi mondta hogy szebb jövőt.
2021. márc. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így szoktam mondani,már régóta,hogy legyen egy szebb napod.Mert lehet,hogy valakinek éppen nincsen szép napja,amikor találkozom vele,azután elköszönök tőle,viszont szebb még lehet.Ezért mondom inkább ezt.
2021. márc. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

Az ilyen elkeseredett embereket el kell kerülni. Nekem is volt ilyen kollegám akinek ez volt a mániája,hogy mindenkit lehúzott lelkileg.

Reggel amikor köszöntél,hogy Jóreggelt! "Mi ebben a jó?"

Egy idő után már csak helló meg szia volt.

Senki sem beszélgetett vele..

Energiavámpírok ezek. Én mindig megtalálom a szépet az életben, egy retkes napfelkeltét vagy egy szép teliholdat is meg szoktam csodálni..

2021. márc. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#5 erre a "Mi ebben a jó?" kérdésre csak annyit válaszoltam volna neki, hogy "Az benne a jó, amit annak gondolsz" és ott hagytam volna.


Én is szoktam így köszönni, de csak akkor ha nekem rossz napom van. Inkább úgy szoktam elköszönni, hogy Jó munkát!

2021. márc. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy is lehet érteni, hogy az eleve szép nap legyen még szebb :)


Mert ugye ha szép, akkor már úgymond felesleges szépet kívánni, legyen még szebb.

2021. márc. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!