Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ugranak az emberek...

Miért ugranak az emberek rögtön a másik torkának? Vagy megérdemeltem, amit kaptam?

Figyelt kérdés

Érzékeltem már párszor, hogy az emberek többsége nem képes kulturáltan beszélni, de a mai napig nem tulajdonítottam ennek olyan nagy jelentőséget, mert elkerültek ezek a szituációk, minap viszont velem is megtörtént a dolog. A sztori annyi, hogy éjszakáig tanultam, és aztán szerettem volna főzni magamnak egy teát. Viszont béna voltam, szétszórtam a cukrot, úgyhogy felporszívóztam. Öt perc volt az egész, bár igaz éjfél után voltam már jócskán. Erre ma reggel a szomszédom kiragasztott az ajtómra egy cetlit, hogy ha ez mégegyszer előfordul, akkor feljelent, és ha nem vagyok képes betartani a házirendet, szólni fog a közösképviselőnek, és jobb lenne, ha kiköltöznék, mert ez a viselkedés falura való, nem a panellakásba.

Értem én, hogy zavartam, de ezt miért ilyen hangnemben kell közölni, mintha egy neveletlen óvodás lennék? Miért nem lehet face-to-face, felnőtt módjára, normális hangnemben megoldani a problémáinkat? Vagy csak túlreagálom? Vagy megérdemeltem? Kb. már TV-t kapcsolni se merek, nehogy feljelentsenek éjszakai tv nézésért.



2021. márc. 4. 16:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Bazd+, ha az éjszaka közepén egy idióta fogyatékos porszívózására riadnék, én még meg is rugdosnám. Finom volt a szomszédod.
2021. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Kedves előző remélem meglátogatod a felettünk lakó agylagyultad. Porszívóra alszik el a debil gyereke. Próbáltunk mindent ami legális.Vacsorát es ágyat kapsz. Ja és macskánk van.
2021. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

Uramisten. Komolyan ennyi fogyatékos van a világon?

A macskákat imádom, nekem is van egy szobacila.

2021. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

de mi a p.csáért nem fogod meg azt a k.rva seprűt, húzod össze a nagyját, aztán takarítasz normális időben??? egyesre szavazok, én is megrugdosnálak (vagy lenyomnám a porszívót a torkodon, attól függ milyen jól aludtam amíg fel nem vertél...)

az ilyen debil emberektől úgy felmegy a vérnyomásom...

2021. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, a porszívó és a tv azért nem ugyanaz. Én sem szeretnék a szomszédom ajtaja előtt ácsorogni egész nap, hogy megvárjam amíg felébred és szépen megkérjem, hogy ne az éjszaak közepén porszívózzon mikor másnap munka van. Semmivel nem jobb a "toroknak ugrásnál" egy anonim oldalon puffogni. Kopogj be hozzá, mond meg, hogy "bocsánat, valóban nem gondoltad végig és többet nem fordul elő". Ilyen egyszerű. ha ezt megtetted és akkor is puffog, na akkor már tényleg jogos a sértődöttséged neked is.
2021. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Öt perc alatt felporszívózok 2 szobát. Cukorra tökéletesen elég egy nedves rongy.
2021. márc. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Rendben, megértem mindenki álláspontját, viszont a kérdés arra irányult volna, hogy ezeket a dolgokat miért nem lehet felnőtt módjára kezelni? Nem puffogok, csak a véleményetekre voltam kíváncsi, nem mellesleg pedig bocsánatot is kértem. Számomra viszont az a felfoghatatlan, hogy az emberek beszéd helyett rögtön fenyegetőznek. Bár a hozzászólásokat olvasván... Komolyan az lenne a helyes reakció, ha még "jól meg is rúgdosom" a szomszédot, ahelyett, hogy átkopognék másnap és megbeszélnénk a problémákat?
2021. márc. 4. 16:30
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
A hangnem valóban elég bunkó, de te se voltál valami figyelmes. Igen, szólhatott volna normális hangvitelben is (azt én se lennék hajlandó megvárni, hogy felébredjen a szomszéd ilyen esetben, ha mondjuk kora reggel indulok), de te meg nem haltál volna bele, ha csak összesöpröd, és reggel porszívózol. Szerintem kvittek vagytok.
2021. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
a felnőtt módjára kezelni mondjuk ott kezdődik, hogy nem vagy érzéketlen retardált, és képes vagy felmérni, hoyg más esetleg aludni szeretne éjfél után, ezért nem kapcsolod be a porszívót...
2021. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Inkább a porszívógyárakat rúgdossátok meg, hogy a XXI. században még mindig nem képesek halk porszívót kifejleszteni.
2021. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!