Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zajos emberek miért zajonganak?

Zajos emberek miért zajonganak?

Figyelt kérdés

Olyan a viselkedésük, hogy valamiért mindig minden tevékenységet sokkal zajosabban csinálnak, és úgy tűnik nem veszik ezt észre.


pl. ajtókat sosem csukják, nyitják normálisan hanem becsapják, a kilincset erőből lecsapja, úgy nyitja a zárat hogy arra gondolsz most törik bele a kulcs. Valahová pl. munkahelyre beérve nem leteszi hanem erőből odavágja asztalra a cuccait, billentyűzetet is erőből hangosan csapja az ujjaival, az egér gombot is.


Mindig és mindenhol kapkod, csapkod, üt ver mindent.


Pszichológiai magyarázata ennek mi?



2021. márc. 5. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Duzzog, frusztrált, vedd észre h létezik. Kb ennyi a mozgatójuk
2021. márc. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

# 1


de akár egész életében???

2021. márc. 5. 07:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán
2021. márc. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megbetegedett az agya.

Van ilyen ismerősöm, gyerekkorában is ezt csinálta, már bebizonyosodott, komplett h.lye.

2021. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Vagy tudat alatti és és észre sem veszik, vagy épp ideges/frusztrált az ember.
2021. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnést kelt szándékosan vagy tudat alatt. Hogy miért? Több oka lehet.
2021. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek annak tudatában, ill. nem is hajlandóak arról tudomást szerezni, hogy mások is élnek a környezetükben. Persze az ilyen mentalitású emberek jellemzően szentségtörésként élik meg, amikor őket nem hagyja valaki - bármilyen okból - pihenni. Nekem volt egy szomszédom, aki mindig éjjel csinálta a rancsur partit, a zárt lépcsőház non-stop úszott a cigaretta füstben és hangosan kommunikáltak a lépcsőházban is. -Ez olyan szinten működött, hogy az sem számított, hogy éjjel 03:00 óra van! Amikor megkértem, hogy ezt ne tegye rendszeresen, akkor kategorikusan tagadott. Rendőröket a többi szomszéd hívogatott rendszeresen rájuk, de ez úgy tűnt, nem ér semmit. Vettem a fáradtságot és néhányszor emberesen becsaptam a fémrácsot abban az idősávban párszor, amikor úgy véltem, hogy éppen aludni próbál. A szándékos alvás megvonás megtette hatását, - vette az adást, - mert elköltözött!
2021. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!