Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok szégyent érezni az...

Szoktatok szégyent érezni az érzelmeitek miatt?

Figyelt kérdés
Én alap esetben elég semleges ember vagyok, érzelmi szempontból, és néha jön rám (amikor egyedül vagyok), ilyen nagy érzelmi epizód, és ilyenkor utána, miután elmúlt mindig szégyenlem magam emiatt, hogy képes vagyok ilyen mély érzelmekre. Veletek is szokott ilyen lenni?

2021. márc. 5. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Szokott
Nem szokott
29 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelem természetes jelenség az emberi fajnál, nincs mért szégyenkezni emiatt.
2021. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem, de azért van olyan, amit igen.
2021. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bátorság is érzelem!
2021. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szokott ilyen lenni. Szerencsére. Olyan szokott lenni, hogy nem tudom mit kezdjek azzal ahogy érzem magam, ezért inkább nem kezdek vele semmit.

De szégyenkezni nem szoktam miatta. (Ha szégyenkeznék, akkor lenne +1, amivel nem tudnék mit kezdeni)

2021. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Soha.

Főleg nem amiatt, mert mély érzelmeim vannak. Annál jobb dolog nincs is, te megy szégyelled, hogy megnyílsz. Nevetséges. Meg se érdemled a mély érzelmeket.

2021. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!