Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogyha valakit...

Miért van az hogyha valakit nem kedvelek rögtön megvádolnak, hogy irigy vagyok rá? Pont nincs így értelme, ha valaki nem szimpatikus, nem szeretem a jellemét, társaságát akkor miért mondják, hogy irigykedem rá?

Figyelt kérdés
Elmagyaráznátok a ti szemszögetekből?

2021. márc. 6. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azoktól az emberektől.
2021. márc. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerik a szó jelentését. Az irigy eredetileg az akinek van valamije, vagy használ valamit, amit akár meg is oszthatna másokkal de nem teszi. Pl oviban a kisvonat.
2021. márc. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél ircsi!

[link]

2021. márc. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert biztosak benne, hogy nem látsz tovább a külsőségeknél.

Hiszen az ki van zárva, hogy a jelleme miatt érzel így.

Az ilyen mondatokat engedd el, az egyik füleden be, a másikon ki. Aki ilyet mond, pont annyira, ha nem jobban, felszínes, mint amivel téged vádol.

2021. márc. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, engem is folyton megvádolnak ezzel.

Pedig nem erről van szó, hanem arról, hogy az illető hát, hajlamos nagyon undokul viselkedni másokkal.

2021. márc. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!