Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy régi exem a neten így...

Ha egy régi exem a neten így ír, ilyen stílusban az milyennek számít?

Figyelt kérdés

Ti hogyan reagálnátok egy ilyen írásos szövegre?

"Csak érdeklődés, mielőtt hisztiznél, hogy érzed, sikerült elérned amit akartál, nem sokára 30évesen?Régebben azt mondtad van egy listád, amit az életedben el akarsz érni, mostanra. "


Ja és teszem hozzá még azt az információt hogy a jövő héten lesz a születésnapom.


Azt válaszoltam rá, és ha nem akkor kár örvendesz vagy mi?

Erre így reagált:

" Nem tudsz normálisan válaszolni, te höbörgős ... vegyél már vissza magadból te ... mert unalmas. Flegmázz mással!


Véleményetek?



#exek#kapcsolatok#stílus#beszélgetés#vélemények
2021. márc. 6. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

Azért így közel a harminchoz elég gyerekes vagy. Csak eszébe jutottál, pont szülinapod lesz, erre bevillant neki ez a lista-dolog. Gondolta, megkérdezi.


Tényleg oda nem illő volt a válaszod.

2021. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Azért a pasi is "kedvesen" kezdte a hisztivel...

Én nem válaszoltam volna. Annyi ideig se érdekel az ex hogy ennyit tudni akarjak róla.

2021. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Itt a te stílusoddal volt a probléma.
2021. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Milyen a régi ex? Van új is?
2021. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sem kellett volna válaszolni erre semmit. Egyértelműen provokál, feszültséget akar generálnj, ráadásul én is azt érzem, hogy kárörvendésre készült..
2021. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ő egy 8évvel ezelőtti 3évet voltam vele, és szét mentünk mert egyedüli gyerekként nőt fel, és el kényeztet volt,sose nézett magába rám vetítette ki a hibáit ebbe fáradtan bele.

Elfogyott vele a türelmem.

2021. márc. 6. 08:52
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy bunkó. Látszik, hogy nem jóindulatból és valós érdeklődésből kérdezte. Tiltsd le a francba, hagy egye a penész. Semmi köze hozzád, jót ez nem akar neked az tuti.
2021. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

Tipik olyan ember, aki csak azért ír a másikra, hogy kárörvendezhessen.

Nem kellett volna vissza írni, vagy ha annyira akartál visszairni neki, akkor azt kellett volna, hogy "igen, elértem amit szerettem volna" és hagyj egye az ideg tovább.

2021. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És az a bosszantó benne, ha ugyan olyan stílusban írok vissza ha rám ír, mindig neki áll feljebb és engem hord le mindennek.
2021. márc. 6. 09:33
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Minek írsz neki vissza? Csak magadat idegesíted. Tiltsd le.
2021. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!