Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik itt a bezártság, meg a...

Akik itt a bezártság, meg a korlátozások miatt hisztiznek hogyan reagálnának ha valós háborús körülmények lennének kötelező sorozással?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Én annak jobban örülnék
2021. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Felig zsido vagyok, igy kovetem az oseimet: elmennek egy olyan orszagba, ahol nem kell szolgalatot teljesitenem.
2021. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Szóval csak mert lehetséges rosszabb lehetőség, tűrnöm kéne és bólogatnom a jelenlegihez? Istenem...

Már az első háborús jelekre elköltöznék, majd kitörném a barátom lábát, hogy ne sorozhassák be. Ha esetleg a nőket is bevinnék, törném a saját lábamat is.

2021. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Akkor inkább legyen covid
2021. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Ők nem idéznének elő ilyen állapotot ahol háborús helyzet előfordulhat. Mert azért ehhez is egy pofa, meg egy érzéketlenség kell, hogy háborús állapotokat sikeresen összehozzanak valakik. A "hisztizők" valószínűleg nem érzéketlenek :) Másrészt pedig a hisztizés relatív, van aki szerint te hisztizel, szerinted meg más, igazság pedig odaát van.
2021. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Felakasztanák magukat vagy hazaárulást követnének el,és mások akasztanák fel őket.
2021. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Nano-pillanat alatt begolyóznának, - mert a túlzott jólétükben nem tudnak mit kezdeni magukkal! Ahelyett, hogy arra keresnénk közösen a leginkább elfogadható megoldást, hogy a munkanélkülieknek miként lehetne - igazságos mederben - bevételeket, új munkahelyeket teremteni, a legtöbb hisztiző olyan kaliberű, - világtörténelem menetét jelentősen befolyásoló - problémája van, hogy mikor nyitnak ki a konditermek... -Miközben - elméletileg - van kettő lába, amelyek rendszeres használatával annyit kocog reggel 05:00-től este 20:00 óráig, amennyi időt és energiát erre ki tud kanyarítani magának napi szinten. Egy légvédelmi vezetési ponton összezárva ezek megölnék egymást egy kockasajtért, - olyan szinten fegyelmezetlenek! Füstjük nincs arról, hogy mi a valódi diktatúra, mi a ténylegesen utaltság, mi a közösségi érdek, mi az együttérzés, a lemondás - egy magasabb rendű, közös cél érdekében...

Közös cél?! Ugyan!

Én!!! Én!!! Én!!! Én!!! Én!!!

-51-ként esetleg a szűk család...

A fele még gyerek - agyilag!

2021. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

"egy magasabb rendű, közös cél érdekében"

A magasabb rendű cél elvileg az lenne hogy ne terjedjen a vírus veszélyesen el, ne haljanak meg emberek és ne szenvedjenek tartós károsodást, és működjön a gazdaság, az emberek pedig egészségesek és munkaképesek maradjanak. Szerintem. Minden ami ezt elősegíti azt érdemes meghallgatni.

2021. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom akkor meg kártérítésért tüntetnének.
2021. márc. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Ha valós probléma lenne, akkor megértené mindenki, hogy most ez van.

Másrészt a háborúra sincs valós ok, egy normális ember sem akarna háborút, mindig politikai érdekek vannak a háttérben, tehát jogosan lázadoznának ellene az emberek. Viszont maguktól mennének le a pincébe légitámadás esetén, maguktól maradnának otthon, stb.

2021. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!