Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kívánja minden vírusrett...

Miért kívánja minden vírusrettegő a járványtagadók halálát?

Figyelt kérdés
Azt látom a kérdéseknél, hogy két táborra szakadt az ország, középút pedig nincs. Akik pedig retegnek a vírustól, azok mind azt kívánják azoknak, akik nem hisznek annyira benne, hogy dögöljön bele a vírusba, kerüljön lélegeztetőgépre, vagy szenvedjen ő is nagyon tőle. Gyaníthatóan azok akik tagadják, hogy ilyen súlyos lenne a helyzet nem kapták el, nem betegedtek meg, valószínűleg a környezetükben sem volt súlyosabb eset és ezért is tartják eltúlzónak, amit a média sulykol. De ez még nem ok arra, hogy ha nekem szar, akkor legyen a másiknak is az. Akik kételkednek, ők nem kívánják a többiek halálát, betegségét, miért kell akkor a rettegőknek ezt kívánni? Ha nekem szar, akkor legyen a másiknak is. Ez borzasztóan undorító viselkedés. Ráadásul az ilyen kívánalmak többnyire visszaszállnak a kívánóra. Mindenkinek más fontos az életben és egyik oldal sem érti meg igazán a másikat, mindkét oldalon vannak túlzások, de ez akkor sem ok arra, hogy ilyeneket kívánjunk ismeretlenül is az embertársunknak. Bárki tévedhet, s hogy ki téved jelenleg, lehet, hogy sosem fog kiderülni. Viszont ez a dögöljön meg a szomszéd lova is viselkedés nem vall kultúremberre, még akkor sem, ha netán valóban olyan súlyos lenne a helyzet, mint ahogyan beállítják.

2021. márc. 7. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Néha az az érzésem támad,hogy külföldiek használják az oldalt. :)

Válaszolva a kérdésedre,azért van így,mert ez Magyarország.Errefelé mindig így mentek a dolgok,ti. dögöljön meg a szomszéd tehene,újabban a családja,és maga a szomszéd is.Isten hozott nálunk!

2021. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Aki tagadja vélhetően felelőtlenebbül is viselkedik, és jobban terjesztheti a vírust. Aki rettegi, az valószínű, hogy veszélyeztetett.

Ettől nem lesz helyes persze, de ezt gyanítom a dolog mögött.

2021. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Van középút, például én képviselem valamilyen szinten.

Azt kizártnak gondolom, hogy aki fél a vírustól, az mások halálát kívánná.

Nem tudom, hol látsz ilyen embereket, szerencsére az én környezetemben nincsenek ilyenek.

2021. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen!Nagyon rosszindulatú a többség sajnos.Ez van itt és kész és nemcsak a vírus kapcsán🤔🤔
2021. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Pont az előbb fogalmazódott meg bennem is ez a kérdés, amikor covidos topikban ilyen átkozódást olvastam az egyik "kedves" oltáspárti hozzászólótól. Nem véletlenül utálják az ilyen rosszindulatú embert. Én akkor sem kívánnék másnak rosszat, ha az én szeretteim lennének betegek, s bár az egyikük most is kórházban van, de eszem ágában sincs ezért másokat hibáztatni, meg oltást felvenni. Pedig magyar vagyok, szóval nem minden magyar rossz ember, nem kell általánosítani!
2021. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

Hiszek a vírusban, de abban nem, hogy olyan veszélyes, mint ahogy mondják. Körülbelül világátlagban az emberek 3%-a hal bele. Látjuk a híreket, hú 120 halott. Igen, de közben meg emberek EZREI csak úgy elvannak vele, aztán kigyógyulnak. Én értem, hogy egy fiatalra is lehet veszélyes, mert egy tüdőgyulladás MINDIG az, de ez olyan csekély veszély, hogy indokolatlanok mellette az intézkedések. Úgy csinálnak, mintha Ebola lenne, amibe 10-ből 8 ember belehal.


És igen, ezért én hordom az FFP2 maszkom, fertőtlenítek, és odafigyelek a környezetemre, hiába nem félek annyira. De ugyanakkor mindezek ellenére akik olyanokat írnak, hogy Covid nem létezik (szószerintem NEM LÉTEZIK), és az oltás, az csak tervezett tömeggyilkos szer, azoktól felmegy az agyvizem.

Mert ezek az emberek buták. SÚLYOSAN. Nem azért kívánom, hogy haljanak meg, vagy kerüljenek lélegeztetőre, mert magyar vagyok és gonosz, és vírusrettegő, hanem mert ha már elvisz valakit a Covid, akkor ne a jó embereket, hanem azokat akik hül*ék és társadalmi szempontból értéktelenek, na meg genetikailag is, mert az IQ-juk minuszba tart.

A környezetemben is inkább ez a gondolat jellemző, szerencsére van 1-2 értelmes barátom.

2021. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert gyümölcséről ismerszik meg a fa!


Érdekes módon a járványtagadók, Gődényék sok sarat kapnak, pedig ők nem rosszat akarnak, hanem hogy mindenki éljen. Viszont a rettegők annyira beszűkültek, hogy nem bírják átlátni a tényeket és hogy ez az egész már rég nem a vírusról szól, hanem az emberek elnyomásáról...

2021. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3%

Nem igazán akarja a halálát, csak ilyen módon akarja "reális" gondolkozásra késztetni.


Sokan jönnek azzal, hogy de nekik "szuper erős immunrendszerük van". Nem fogják fel, hogy gyakran éppen a szuper erős immunválasz okozza a tragédiát.


Arról nem beszélve, hogy ezért mert ő "esetleg" nem fertőződik meg felelőtlensége miatt másokra -akár közeli hozzátartozóira- ráhozhatja a bajt.

2021. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azért, mert ők pézt kapnak azért a kormánytól, hogy erőszakosan meggyőzzék az embereket az oltásról. Csakhogy a legtöbb magyar nem hlye és átlát a szitán, nem hagyja magát terrorizálni és nem kockáztatja egészségét mások nyomora miatt.
2021. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Mert meg vannak vezetve és azt hiszik, az oltás mindenre megoldás, pedig nem.
2021. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!