Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire kritizáló a magyar?

Miért ennyire kritizáló a magyar?

Figyelt kérdés
Nekem azzal is bajom van, ahogyan kritizál. Több területen is lehet találkozni vele. Például politikában ez nem jó, az nem jó, emez nem jó, amaz nem jó. És akkor hogyan kellene csinálni? Nem tudom, de így nem jó. Vagy a munkahelyen: így nem jó, úgy nem jó. De hogyan kellene csinálni? Hát nem tudom, de ne így. Nyelvtanulásnál: nem jól ejted, nem jól mondod. Hogy kellene ejteni, hogy mondjam? Hááát én sem nagyon tudok angolul, de valahogy így, valahogy úgy. Stb. Tehát a kritizálás nagyon megy, de csak az. Nincs ötlet sokaknál, hogy miként kellene csinálni, de ahogyan van, úgy nem jó. Ez szerintem üres kritizálás.

2021. márc. 7. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem kizárólag a magyaroknál van így.
2021. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Pedig mindenhez is ért a magyar ember :)
2021. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem igaz.


De azért írhatnál szebben.

2021. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kritizálás, ez kötözködés.

A kritika általában tartalmaz lényegi megállapításokat arra vonatkozóan, hogy mi a rossz valamiben, miért rossz, és néha olyanokat is, hogy mitől lehetne jobb.


Egyébként általában az áll kritikusan másokhoz, akinek saját magával vannak komoly problémái.

2021. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Csak azért hiszed, hogy csak a magyarok ilyenek, mert velük találkozol leggyakrabban, van a legtöbb személyes tapasztalatod.
2021. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert aki kritizál, az őszerinte tök-, totál oki-, rendben van, más meg nem, sosem.

"Csak kritizál akiben nincs hála" (by: Kowa).

2021. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!