Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy reszegen...

Miert van az hogy reszegen teljesen elveszitem magam felett a kontrollt es minden kiesik masnapra?

Figyelt kérdés

Sajnos az utobbi 1-2 evben a reszeg/spicces mentalitasom teljesen megvaltozott rossz iranyba a korabbiakhoz kepest. Amikor mar abszolut nem tudok magamrol elkezdek mindenkit hivogatni messengeren (exek, nok akikkel regebben ismerkedtem, stb.) es baromsagokat irkalok mindenkinek. A korulottem levo emberekkel meg agressziv leszek ha le akarnak allitani es mondjuk el akarnak kuldeni haza, vagy ha helyben van a buli akkor aludni. Brutalisan kifordulok magambol es teljesen kiesnek orak az emlekeimbol. Eleg felelmetes mindez, foleg amikor kocsmaban tortenik es konkretan az ejszaka jelentos reszere abszolut nem emlekszem, csak elmeselesek alapjan. Eleg sok ember megutalt mar amiatt hogy ilyen vadbarom vagyok ha berugok... ami a legfurabb hogy altalaban vodkatol es tatrateatol leszek ilyen okor, de mas piak eseten se vagyok teljesen elviselheto.



Veletek volt mar ilyen?


2021. márc. 7. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez az alkohol hatása. Igyál csak. :)
2021. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1


Sajnos le kell állnom. Mivel olyan emberekkel vagyok nagyon paraszt akikkel nem kellene, nagyon nem.

2021. márc. 7. 16:53
 3/14 alletta ***** válasza:
alkoholista vagy, nem is értem miért csodálkozol ezen?
2021. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkoholista. Most ittam először szeszt pénteken kb. fél év után. És egész hétvégén azt hallgattam mindenkitől hogy miért kell ilyen vadbaromnak lennem ha részeg vagyok. Konkrétan exemet felhívtam beb***va és a hapija vette fel állítólag. Én erre se emlékszem, de a haverom aki mellettem volt mondta. Meg hogy be lettem fenyítve hogy meg egy hivas es feljelent es leszarja hogy reszeg vagyok
2021. márc. 7. 16:58
 5/14 alletta ***** válasza:

az, hogy félévig nem ittál, nem jelenti azt, hogy nem vagy alkoholista, hisz most is ittál. nem tudtad megállni.

ha nem akarsz ilyen kellemetlen helyzetekbe kerülni szokjál le a piáról.

sok sikert hozzá!

2021. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Újat mondok azzal, hogy az alkohol tudatmódosító szer?
2021. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6

Ez egy magyar weboldal, tehát valószínűleg igen.

2021. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6


De ennyire? Felelmetes, hogy igy kiesik minden es mintha en nem en lennek.

2021. márc. 7. 17:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Alkohol hatására megszűnik a memóriafeldolgozás egy része, így nem felejted el a dolgokat, hanem el sem raktározod alapból. A személyiségváltozás pedig az alkohol másik természetes hatása, ezért fogyasztják az alkoholt.
2021. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha inni akarsz, akkor 1-2 dolognál többet ne igyál, ne keverd. Mellette egyél is, legalább akkor, mielőtt elmész otthonról. És igyál vizet, sokat. Az alkohol rövidtávú negatív hatásait (pl. másnaposság) nem is maga az alkohol, hanem a kiszáradás okozza.
2021. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!