Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lemondó tényező egy férfinál,...

Lemondó tényező egy férfinál, aki nem él együtt a nővel, hogy a nő szobája boyslove animés-mangás dolgokkal, témával van tele?

Figyelt kérdés

Fiatal felnőtt nővéremről van szó, aki nemrég költözött el. Félek, hogy emiatt soha nem lesz kapcsolata, mert amint meglátja bármelyik ember a szobáját, héthatáron túl lesz. Én nem vagyok animés, csak mivel ő szereti ezeket, van némi fogalmam. Nem tudom milyen sorozatokért rajong a témán belül, ahhoz viszont van szemem, hogy lássam a szobáját. Csináltatott plakátokat, mindenhova kiragasztotta. Aliexpressről rendelt matricát, azt a laptopjára ragasztotta, továbbá telefontokokat, tollat, amolyan "box"-okat, amiben képeslap, karkötő, matrica, plakát van. Csináltatott naptárat, fényképes hógömböt, rendelt Aliról plüssöket, egy nagy figurát, más egyéb nem tudom milyen figurákat, kitűzőket, pénztárcát, és a hűtőn mágnes is van, ami az egyik csomagból került oda...


Anyát és apát nem zavarja, saját pénzéből veszi, és egyébként se szólnak bele, hogy miért rajongjunk és miért ne. Csak... ők a szüleink. Amiatt aggódom, hogy esetleg lesz udvarlója, aztán meglátja a szobáját és világgá fut.


Egyébként normális lány, a szobáján kívül meg nem mondaná róla az ember, hogy ezekért rajong, és csak a barátnőivel beszéli ki, minket békén hagy ezzel. Nagyon szeretem, nagyon jó tesó, és tudom, hogy szereti ezeket, nem a semmiért veszi körbe magát azokkal, és szeretne is magának egy férfit, de ezzel ő is kicsit hadiláb van, hogy lehet ettől megundorodik tőle az, aki majd tetszik neki.


Ezért is teszem fel a kérdést, hogy mi az igazság, a férfi rész mit gondol erről?


2021. márc. 7. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Majd összejön egy animés pasival, azt kész! Kinek a pap, kinek a papné. Nem kell mindenkinek egyformán szürkének lenni.
2021. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ezért is teszem fel a kérdést, hogy mi az igazság, a férfi rész mit gondol erről?"

Az emberek taszítást éreznek minden olyantól, ami mértéktelen. Akár alkohol, akár fegyverek, akár munka iránti függőség és mánia. ESÉLYEKBEN nézve ezen információk alapján, valószínűleg a nővéred iránt is kételyeik lesznek ezek után.


Nem tudni, milyen emberrel jön össze. Ha egy animeexpón egy otaku sráccal találnak egymásra, a férfi megfog őrülni, hogy ilyen jó barátnője van. Ha viszont egy normálisabb, érettebb férfi, aki már kiegyensúlyozottabb életet él, annak ez a szélsőség furcsa lesz.


"Félek, hogy emiatt soha nem lesz kapcsolata,"

Nekem fura h ettől félsz. Hogy soha ne lenne kapcsolata? A nővéred sem lesz örökké függő ezekre. Lesz, amikor neki elege lesz, s ha látja hogy emiatt nem talál párt, akkor a józan eszével változtat a környezetén, és igyekszik beilleszkedni a normába.


"Amiatt aggódom, hogy esetleg lesz udvarlója, aztán meglátja a szobáját és világgá fut."

Akkor világgá fut. Aztán tanul belőle, és jön a következő később. Nem tartom racionálisnak a negatív érzelmeket amiket ezért átélsz. Nincs miért aggódni. Kérdéses, hogy fog ilyen állapotban a nővéred találni párt magának. De akkor majd változik az állapota, ha eljön az ideje.

2021. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szamomra elegge kizaro tenyezo lenne.
2021. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha amúgy teljesen normális, kedves a nővéred, akkor engem nem zavarna ez a hobbija. Persze ha semmi másról nem lehetne vele beszélgetni, csak az animékről, akkor én árkon bokron át menekülnék.
2021. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

de téged mit izgat ennyire? ha neki jó így az élete, egyedül vagy partnerrel, de elégedetten az ő kis gyűjteményével, akkor miért fáj ez neked? adja fel amit szeret, és legyen udvariasan minimalista szürke nyárspolgár, csak hogy egy férfi "elfogadja" őt?

nem hiszem hogy bármilyen szinten arra kellene bíztatnod bárkit is, hogy adja csak fel a személyiségét egy másik ember "szeretetéért" (az meg hogy szerintem az krvára nem szeretet, hogy "nagyon szeretlek, de csak ha azt csinálod amit én akarok és úgy viselkedsz ahogy én azt elképzelem", de ez az abszolút magánvéleményem)

2021. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd talál magának egy hasonló kaliberű faszit. Az ilyen nők ezekben a körökben forognak, nem a "dizsiben" pasizik.
2021. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!