Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnék valahogy erős félelmet...

Tudnék valahogy erős félelmet előidézni magamnak? (Akár rémálom, alvásparalizis szintjén)

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szeretnék félni, csak veszély nélkül. Tudjátok, mint amikor valaki horror filmet néz. Csak az a gond, hogy a filmektől én nem tudok félni. Nem tudom milyen lehetőség van még rá. Esetleg akkor nagyon durva rémálmot előidézni, csak az se szokott sikerülni. Alvásparalízisem se volt még soha, de tök jó lenne.


Nem tudtam melyik kategória legyen, hát ez lett. Ki mit gondol, hogy félhetnék?



2021. márc. 7. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj alvásparalízist,amikor egy félelmetes manó ugrál a nyakadon,kulccsontodnál nem annyira vicces,egész éeltedre megfog maradni az emlék.... inkább nézz egy Varga Irén videót,attól fogsz félni.
2021. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg apukádat, hogy legyen veled aggresszív és csináljon úgy mintha idegbeteg lenne és meg akarna verni :)
2021. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy-két dologtól lehet bad trip-ed, ha olyan mentális állapotban vagy, vagy úgy hát Rád:)
2021. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 nem vagyok olyan mentális állapotban, sose voltam ijedős se sajna, és tudat modósító nélkül szeretném, vagy a trip az nem erre céloz? 😅

#2 nem tudom

#1 de én mégis szeretnék, nagyon jó félni, persze csak ha nincs baj tényleg.

2021. márc. 7. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Alvásparalízist tényleg ne akarj,velem történt tegnap este egy hasonló,nem kívánom senkinek se.
2021. szept. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!