Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INFJ lányok, miként lehet...

INFJ lányok, miként lehet hozzátok közel kerülni?

Figyelt kérdés

Először is, boldog Nőnapot kívánok.


Örülnék, ha csak olyanok írnának, akik tényleg INFJ-k, tehát ezt adta ki nekik a személyiségteszt.


Köszönöm a válaszokat.


2021. márc. 8. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Köszi. Humorral. Foglalt vagyok. Szívesen! :)
2021. márc. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Az egesz 'szemelyisegteszt' egy humbug, te meg meg azon belul is egy unikornist keresel. Probalj kicsit leszakadni az idealizalt no-tipusodrol, mert nyomorusagos eleted lesz ha azzal toltod hogy keresed a minden szempontbol tokeletes part.
2021. márc. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
76%

Szia! Nálam az első benyomástól nagyon sok függ, van akinél rögtön megnyílok, de van akinél akár hónapokba, sőt évekbe is telhet. Ez a megnyílás azt is jelenti, hogy addig nagyon nehéz beszélgetnem velük, és több percbe is telhet mire ráveszem magam hogy kimondjam amit szeretnék (bár ez néha még rokeonoknál akiket szúletésemtől ismerek is így van). Szóval nálam az abszolút nyerő, ha megpróbálsz velem beszélgetni, és látom, hogy nem tartasz bunkónak attól, ha az elején nagyon keveset mondok. Meg néha ilyenkor elég fura dolgokat mondok, és azokon csak nyugodtan röhöghetnél.

Ha van közös témánk, akkor nyilván hozd szóba, amiről rajongok arról szívesen beszélek akárkinek :).

De a legegyszerűbb trükk, hogy tényleg csak mutasd ki, hogy közelebb akarsz hozzá kerülni, úgy sokkal könnyebb megnyílni.

Talán ennyi, ha szeretnél kérdezhetsz még a tapasztalataimról, viszont azt hozzá kell tennem, hogy nekem van egy kicsi szociális szorongásom, nem tudom, hogy ez mennyit változtat az infjségen.

2021. márc. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
24%
plusz 1 pont a humornak
2021. márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Infj vagyok.

Elsősorban, ha szimpatikusnak találom az illetőt. Nekem sokat számít az első benyomás.

Eleinte félénk, visszahúzódó vagyok. Nekem, pl az sokat szokott segíteni, ha a másik fél türelmes és sokat beszél/kérdez, így valamennyire nyitottabb leszek felé.

Eleinte, nekem plusz pont ha látom, hogy lehet vele mindenről beszélni és ha nem csak barátkozni akár, akkor azt valamilyen szintem mutassa ki.

Egy jópofa beszélgetést nagyra tudok értékelni és ha azt látom, hogy közeledni próbál felém és látom, hogy komolyak a szándékai.

2021. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Beszélgetéssel, lassan. Jó, ha érted a szarkazmust és használod is. Aktívan vegyél részt a beszélgetésben, egyáltalán nem rossz pont a véleménykülönbség, sőt. Legyen közös témánk, amiben te is otthon vagy, ez nyilvánvaló. Viszont csak akkor beszélgetek, ha olyan kedvem van. Ha épp nincs kedvem beszélgetni, mindenkivel paraszt vagyok, aki odajön.(ezek egyértelmű jelek, például képes vagyok buliban fülembe dugott fülhallgatóval a saját zenémet hallgatni, vagy elővenni a vázlatfüzetemet és rajzolni, ilyenkor békén kell hagyni.-sokan hiszik, hogy feltűnési viszketegségből csinálom ezt, hogy odajöjjenek hozzám, de nem. Ilyenkor az van, hogy kurvára unom az embereket, és kell egy kis szünet.) Őszinte vagyok, tehát ha azt mondom van barátom, vagy hogy nem tetszel, keress mást, az úgy van. Az első benyomás nagyon fontos, ha elsőre nem szimpatikus valaki, nagyon nehéz változtatnia rajta. De olyan is van, hogy elsőre csak nem tűnik túl érdekes embernek az illető, nem szívesen állok le beszélgetni egy ilyen tizenkettő egy tucat típussal, de onnan még lehet szépíteni jó dumával. (Ecsethaj, műmacsóskodás, műmájerkedés, bizalmaskodás, taperolás kizáró ok- meg az is, ha a karomat simogatod ismeretlenül. A hátamon feláll a szőr tőle. Első beszélgetéskor max egy baráti vállveregetésig juthatunk el.) Viszont elég egyetlen rossz mondat, hogy visszategyek valakit a hulladék közé. Kb olyan hozzám közel kerülni, mint egy aknamezőn sétálni, viszont ezzel a módszerrel mindig száz százalékosan kiszűrtem a kalandor puncivadászokat, mert azoknak ez túl sok befektetett energia egy dugásba. Persze a barátaimra ugyanez vonatkozik, így lett kevés, de nagyon megbízható barátom.
2021. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
#6 biztosan INFJ vagy? A szöveged alapján inkább INTJ-nek tűnsz. Egyetlen INFJ-től sem hallottam, hogy az embereket hulladéknak nevezné, illetve ők az aux. Fe miatt rosszul éreznék magukat, ha megbántanának másokat.
2021. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
7-es, pont ez jutott nekem is eszembe..
2021. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Minél többet olvastam utána az MBTI személyiségtípusoknak, annál inkább úgy gondolom, hogy a legnépszerűbb, viszonylag rövid tesztek nem feltétlenül a valóságot tükrözik minden esetben. És természetesen attól, hogy valaki egy típusba tartozik még lehet teljesen más ember, mert ezek mind skálák és amúgy is, nem vagyunk robotok:D Nekem több teszt is INFJ-t adott ki eddig mindig, de van olyan 300+ kérdéses teszt, amit nem csináltam még meg és egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy tényleg az vagyok:D Azért válaszolok a kérdésedre: Azzal, ha nyitnak felém és megvan az összhang. Én nagyon ritkán nyitok elsőnek bárki felé is, nem azért, mert nem szeretnék sok esetben, hanem, mert nem merek. Viszont aki beszélni szeretne velem, szeretne megismerni, azoknak mindig adok esélyt. Mindenkivel kedves vagyok, de ahhoz, hogy ténylegesen megnyíljak kell egy fajta bizalom a másik illető felé, amit nem tudok megmagyarázni mitől függ pontosan, hogy megvan-e. Leginkább kisugárzás talán. Ha megvan és a másik is nyitott rám, akkor nagyon valószínű, hogy elkezdünk mélyebb dolgokról is beszélni. Nekem ez nagyon fontos, igazán közeli kapcsolatot nem tudok ápolni valakivel, akivel csak felszínesen beszélgetünk. Lehetünk jó haverok, de nem közeli barátok. A mélyebb témáknál meg nem is feltétlenül az egyetértést keresem minden apróságban, hanem a nyitottságot a diskurzusra. Ami még nagyon jó kezdet szokott lenni az ismerkedésnél az valamilyen közös érdeklődés megtalálása. Minél több ilyen van, annál lelkesebb leszek és annál inkább tűnik el a csöndes énem:D Itt is nagyon jó, ha nem áll meg a dolog ott, hogy "hé azt én is szeretem", hanem tudunk is beszélni róla. Szóval összességében azt mondanám, hogy nyitni kell felém, utána pedig érdekes, jó hangulatú, elmélyülésre is képes beszélgetés.
2021. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Ráadásul INTJ-ből is egészségtelen. :/


Az alacsony Fi miatt mutatják magukat keménynek, hogy ők az elérhetetlen jégkirálynők, akiknél ne is próbálkozz, mert ledarálnak, mint Dúró Dóra a mesekönyvet. Pedig ha sikerül áttörni a zord Ni-Te kombót, ők is nagyon aranyosak tudnak lenni, és ha megkedvelnek, nagyon lojálisak. Meg az az inf. Se is sok mindenre képes :D

2021. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!