Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lehetséges lenne egy...

Ha lehetséges lenne egy irányban előre ugranotok az időben 300 évet, belemennétek vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

Tehát valami tudós feltalálna egy időgépet és felajánlaná, hogy átküld 2321-be. Azonban vissza már nem lehetne térni.


Ti mennétek vagy nem?


Én mennék, mert lehet, hogy olyan lesz a jövő, mint a Galaxis Őrzőiben. Űrutazás össze-vissza a galaxisban meg egy csomó idegen faj megismerése.



2021. márc. 8. 17:04
A kérdező szavazást indított:
Mennék
Nem mennék
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem mennék. Egyrészt ki tudja milyenek a körülmények, másrészt hogy mennyire tudnék beilleszkedni az akkori helyzetbe, társadalomba stb.

Ha vissza lehetne jönni, akkor mennék, csak szétnézni, látogatóba. Csak a kérdés nem erről szólt.

2021. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem mennék, mert sok folyamatban lévő dolgom van a jelenben. Nekem itt és most kell tennem a környezetemért.


A jövő egyáltalán nem biztos, hogy olyan lesz - de ha igen, akkor is valószínűleg idegen testként mozognék benne, és nagyon nehezen szoknám meg az ottlétet - ahogyan ezzel ma is így lenne egy 1700-as évekből idetévedt időutazó.

2021. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ. Ha biztosítva lennének számomra a szükséges erőforrások az ottani életre, akkor talán. Most semmi nélkül, tudatlanul nem feltétlen akarnak ott találni magam egy idegen helyen. Hol laknék? Honnan szereznék ételt? Hogyan tudnék tájékozódni a világról?


Ha fogadnának emberek, tanítanának és biztosítanák a megélhetést, akkor már csábítóbb lenne az ajánlat.

2021. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem mennék. Gondold el, ez olyan lenne mintha egy személy 1721-ből hirtelen ide "ugrana". Szerinted tetszene neki a mai világ? Mert szerintem nem. Semmi garancia nincs arra, hogy bármivel is jobb lenne az életem mint most.
2021. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Biztos, hogy mennék. Lehet, hogy olyan lesz akkor, mint az Avatarban vagy valami más fantasyban/scifiben. Én bevállalnák!!!!
2021. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Minek? A mostani sem jó, a következő akkor "biztosan" jobb lesz?
2021. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Baromi kivancsi lennek ra, mi van 300 ev mulva, de nem mennek, mert valoszinuleg valami szornyu elmebeteg vilag varna, amit nem tudnek feldolgozni elfogadni.

Es nem haborukra gondolok, hanem peldaul olyasmire, hogy a mai gender orulet, es hasonlo baromsagok hova fejlodnenek 300 ev mulva.

Az emberek valoszinuleg mar reg, egy szamitogepbe attoltve elnek az eszeveszett bizar virtualis eletuket test nelkul, es az egesszel semmit nem tudnek kezdeni. Szerintem joval durvabb lenne a kulonbseg mint most, egy 1700-as evekbol idetevedonek.

2021. márc. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A szeretteim miatt nem mennék.
2021. márc. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Hát figyelj Amerika kapitány is időutazó volt, ha úgy vesszük. Betudott illeszkedni, de a múltja és a szerelme hiányzott neki. Én inkább maradnék a szeretteim miatt hiába lenne nagy élmény.
2021. ápr. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
#9-es, annyi a különbség, hogy az egy film, ez meg a valóság.
2021. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!