Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki szintén...

Van itt olyan, aki szintén utált iskolába járni?

Figyelt kérdés

Nem maga az iskola miatt, hanem általában az emberek, úgy az egész közeg miatt. De az óvoda ugyanez volt, nemcsak a suli.

Munka már valamivel jobb volt, de azért az se volt teljesen 100as.

Összességében nem azzal volt baj, hogy valahova menni kellett, meg hogy feladat volt, mert azt megcsináltam, de amikor emberekkel voltam körbevéve azt nagyon nem szerettem.😂😂

Van még olyan, aki erről hasonlóan vélekedik?



2021. márc. 8. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Egyszerűen utáltak a suliban ok nélkül, így én is utáltam járni. Kár, hogy nem akkor volt a koronavírus és online oktatás.
2021. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Énis így vagyok vele. Sztem ha valakinek rossz a tapasztalata gyerekként a közösséggel, az kihat a felnőtt korra is.
2021. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem mondanám, hogy bajom lenne az emberekkel, csak ott voltak olyan f@szfejek sajnos, akikkel össze voltam zárva, azokat a pokolba nem kívántam.

Jó hogy végre megszabadultam tőlük.😂😂 Csak azt bánom, hogy ezekkel kellett egy levegőt szívnom.

Minden jól megy munkába most legalább olyat választok ahol nem, vagy csak nagyon kevés ember van.

2021. márc. 8. 22:44
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a gyéká fele. Na jó 80%
2021. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Nekem mindennel bajom volt. 😄
2021. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Na ezt jó tudni, hogy nem vagyok egyedül.😉

Egyszerűen semmi kedvem nem volt hozzájuk.😂😂

2021. márc. 8. 22:56
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam, mert naponta hallgattam állami gondozott juuii nincs anyukád. Egyszer az egyik tanárnő megkérdezte téged ugy találtak?
2021. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Én imádtam, szerettek az emberek, meg én is bírtam őket. A tanulástól (óráktól) viszont elment a kedvem, az biztos.
2021. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Egyébként ezek nagyképű, beképzelt, képmutató primitív véglények voltak.

De amikor megmondtam a magamét az nem tetszett nekik. Ostoba, álszent banda.😂

Játszották az eszüket, de azt hitték, hogy áttudnak verni. Ökrök.

2021. márc. 8. 23:02
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlöltem, utáltam minden ilyen zárt közösséget értem ezt az alatt, mindenki egymás nyakában, mindenki 100% a másikra figyelt, gyerekesek. Na szerencsére már dolgozok és imádom ott az embereket, sokkal másabb a kettő, pedig nem dolgozok elit helyen...
2021. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!