Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki, ha valakinek...

Szerintetek ciki, ha valakinek az angoltudása minimális, de németből nagyon jó?

Figyelt kérdés
Az illető (én) 9.-es.
2021. márc. 9. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem 😅 miért lenne ciki? Én 9.ben pont fordítva voltam, angol jól ment, németet meg csak akkor kezdtük.
2021. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem gáz.
2021. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon fiatal vagy még. Pont van időd rá, hogy az angolt is felhozd a német szintjére és akkor jó pozícióból mész egyetemre, majd a munkaerőpiacra (én is így csináltam)
2021. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, német után angolt tanulni sokkal jobb, mint fordítva.
2021. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, főleg ebben a korban nem. Tanuld az angolt, nézz sok angol nyelvű filmet, ha megtehetitek, járhatsz különórákra és gimi végére lesz két felsőfokú nyelvvizsgád. Az Mo.-n nagyon jónak számít. Én nálad 13 évvel vagyok idősebb, és jelenleg ebből a két felsőfokú nyelvvizsgámból élek.
2021. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, én is így voltam. A suliban németes voltam csak, angolt sosem tanultam. 12. után lett egy nyelvvizsgám németből, de angolból szó szerint egy tök alap mondatot se tudtam összerakni. Ezután arra kezdtem koncentrálni és a németet nem igazán használtam a nyelvvizsga után, úgyhogy egy csomó mindent elfelejtettem belőle, angolból viszont már tök jó vagyok, angol szinkronnal, felirat nélkül nézek filmeket meg videókat és szinte mindent értek, meg angol nyelvű közösségi oldalakat is használok és írásban is meg tudom magam értetni. Szóval úgy is mondhatjuk, az én esetemben fordult a kocka, meg sajnálom is kicsit, hogy a németet elhanyagoltam és nem sok mindenre emlékszem belőle, de tényleg igaz, hogy könnyebb utána az angol tanulás.
2021. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!