Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, ha valaki egy...

Az miért van, ha valaki egy indokolatlan sértés vagy kisebb megalázás után nem tud tovább lépni, és folyamatosan kattog rajta, akkor is, ha egy számára vadidegen embertől kapta, akivel nagy valószínűség szerint úgysem találkozik soha többet?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Egy egészséges értékrendü embert nem érdekel, más, föleg egy idegen mit mond neki, nem ragad le ennél, és nem fog évekig ezen rágódni.


Ha valaki folyamatosan ezzel van elfoglalva, ott vele van valami pszichikai probléma

2021. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet valahogy segíteni az ilyen típusú embereknek? (Azon túl, hogy szakembert ajánlunk nekik.) Pl. valamiféle lelki gyakorlatra gondolok, vagy a gondolatok, érzések kontrollálásának gyakorlására.
2021. márc. 9. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meert kb. azt érzi tőle, hogy értéktelen, nem ó semmire sem, és zavarja, hogy mindenki lealázhatja, ő meg nem mer szembeszállni senkivel sem, kiállni önmagáért.
2021. márc. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Önbecsülési probléma. Kutyaharapást szőrével lehet gyógyítani, és ezt is így fejleszteni.


Nekem a GYK segített sokat. Amikor engem nem ismerő, idegen emberek durván személyeskedni kezdtek csak azért, mert nem tetszett nekik a véleményem.


És szép lassan rájöttem, hogy ez nem róluk szól, hanem róluk. Az ő ingjüket pedig miért én vegyem magamra...

2021. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Javítás:

"ez nem rólam szól, hanem róluk"

2021. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!