Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden embernek van hasonmása ?

Bulcsando kérdése:

Minden embernek van hasonmása ?

Figyelt kérdés
Olyan ember aki külső belső tulajdonságokban teljesen megegyezik .

2021. márc. 10. 04:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Olyan biztosan nincsen

Csak gondoljunk bele, mennyi mindennek kellene egyeznie és mi minden függ a neveltetéstől, a szülőktől, kiket szintén felneveltek, és ez a kör mondhatni végtelen.

Szerintem túl nagy a szórás, hogy legyen pontos egyezés.

2021. márc. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer "láttam" önmagam a Funchali reptéren, nos először azt hittem, hogy tükörbe nézek, ugyanaz a tartás, szemüveg, hajviselet, mozdulatok, döbbenetes volt, szerencsére nem vette észre, hogy figyelem s kis idő után felocsudva a döbbenetből eliszkoltam. Nem tudom milyen gyártmányu volt a hapi, ez végülis lényegtelen. A belső kvalitásairól sem tudtam semmit természetesen. Ez után az élmény után én hiszem, hogy valahol a világban él hasonmásunk.
2021. márc. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják a felmérések,hogy a világon mindenkinek van egy úgynevezett alteregója,(hasonmása),aki megtévesztően ugyanolyan külső adottsággal rendelkezik mint a másik.

Belső tulajdonságokban esetleg ikreknél fordulhat elő egyezés,de ez sem jellemző.

2021. márc. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olvastam, hogy külsőre igen, mindenkinek van hasonmása a világban valahol. Belsőre szerintem pont úgy, vagy nagyon hasonló külsővel megáldva nincsen.
2021. márc. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tpbb olyan embert is láttam már futólag az utcán, akik kiköpött mésai voltak egy-egy ismerősömnek. Az egyik ráadásul az egyik exem volt, aki előtte nap ment haza az ország túlsó végébe, tehát tudtam, hogy semmiképp nem lehet ő, de a magassága, haja, arcvonásai és még az öltözke is ami amúgy elég jellegzetes volt, minden stimmelt. Kivéve azt, hogy exem nem ment volna el mellettem az utcán szó nélkül. Viszont ez a srác halványan elmosolyodott, ahogy elment mellettem, szerintem látta rajtam hogy megbámulom és azért.

Hát szerintem legtöbb embernek van hasonmása, sokaknak nem is egy.

2021. márc. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket csak ti képzelitek bele az élményeitekbe, mert túl élénk a fantáziátok.
2021. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs utolsó, de ezen mit a rákot lehet beképzelni? Nekem egy haverom küldött egyszer egy képet, jó pár percig agyaltam ,hogy minek álltam én tegnap a buszmegállóban?! Aztán rájöttem, hogy az nem is én vagyok 😀 Persze a haverom is tudta, de majdnem megszólította a lányt, mert kiköpött én voltam. Ugyanolyan bőrkabát, még a cipőnk is ugyanaz a márka volt. Ugyanaz a lehajtott búbánatos fej, a sálunk is ugyanúgy volt megkötve. Számomra durva volt...ezen nincs mit beképzelni szerintem.
2021. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezne mindenkinek hasonmása, az emberiség egyik fele pontosan ugyanúgy nézne ki, mint a másik fele.
2021. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak van egy barátnője, akivel olyan szinten hasonlítanak, hogy néha még nekem is nagyon oda kell figyelnem, hogy ne tévesszem össze őket. Ráadásul az ízlésük is annyira egyforma, hogy sokszor mindenféle megbeszélés nélkül egyformán öltöznek. Ismerősök folyton összekeverik őket, a nevük is hasonló, olyanok majdnem mint az ikrek és a fura az, hogy ebben sosem volt semmi szándékosság és nem gyerekkorban ismerkedtek meg.
2021. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!