Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is azért írogat ide, mert...

Más is azért írogat ide, mert különben nem oszthatná meg a gondolatait senkivel?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 05:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Épp tegnap tudatosítottam, hogy azért szeretek gyakorizni, mert itt megoszthatom a véleményemet, tudásomat mindenféle témában és ezzel segítséget is tudok nyújtani időnként. Amúgy introvertált is vagyok meg nincs is olyan közeg, ahol erre lehetőségem lenne.
2021. márc. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ÉN azért írogatok ide, mert a munkahelyemen halálra unom magam és gyakorival jobban repül az idő.
2021. márc. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy kezdtem, ahogy #2 és az lett belőle, amit #1 ír. Itt előítéletektől mentesen kezelnek pusztán a véleményem alapján, nem a kinézetem számít.
2021. márc. 10. 06:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Részben... Rejtett gondolataimat csak itt közlöm az életbeli valós elutasítás veszélye miatt.
2021. márc. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Részben én is.


Vannak dolgok, amiket próbáltam megbeszélni a "való életben", de a saját édesanyám vagy férjem sem értette meg, vagy túl kényes témák.

Azt utálom (magamban), hogy gyakran parttalan vitákba is beleszállok, pedig nem kéne, ez a hátulütője ennek az oldalnak.

2021. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja. Senki sem próféta a saját hazájában. :-))
2021. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok vele.
2021. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!