Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is izgul "kamerába"?

Más is izgul "kamerába"?

Figyelt kérdés
Online oktatás van és kellene kamera is, de én borzasztóan utálom. Egyrészt magamat látni benne, meg úgy az egészet. Főleg ha felelni kell, más is így van?
2021. márc. 10. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen, tegnap pont én kerültem sorra, szinte megkövültem :D

Pedig extrovertált vagyok, mégis valahogy élőben szívesebben szólalok fel mint kamerában, olyan furán érzem magam olyankor.

25F, egyetemista

2021. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Én nem mert egy buszsofőr vagyok!
2021. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fhu hat velem is igy volt, tudtam, hogy aznap kik fognak felelni (en is koztuk voltam...)


Azelott mindent tudtam, felmondtam hibatlanra magamba, de amint elkezdett kerdezgetni, hat nem nagyon tudtam semmit :').

2021. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj igeen. Nekem felnőttoktatás keretén belül van nyelvtanfolyamom online. Utálom így.. Tegnap is volt, senki nem kapcsolta be a kamerát. Már sajnáltam a tanárt, mert csak őt lehetett làtni. Kínos volt.

N

2021. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Huh hát ezt én is utálom, vizsga időszakban nagyon megjártam ezzel. :')

Kívülről tudtam az anyagot, még fel is mondtam tesómnak, amiből vizsgáznom kellett és amikor rám került a sor annyira izgultam, hogy döcögősen ment, a tanár pedig azt hitte hogy puskázok...ha akartam volna sem tudtam volna puskázni, mert az akkori gépem nem bírta ha több program megvan nyitva... Úgyhogy duplán lesokkoltam. 🙄

2021. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
De hát ugyanilyennek látnak a többiek élőben is!
2021. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem gondolnám azt amit a hatos. Élőben teljesen más, mert ha kamerán megszólalsz egyből a te képed a legnagyobb, az kerül a középpontba és sokkal közelebbről látnak mint élőben.
2021. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon tud feszélyezni. Előző félévben csak egy vizsgán kérték a kamerát, előtte pedig nem. De nekem az az egy alkalom bőven elég is volt :D Szerencsém volt, mert a kedvenc tanárom vizsgáztatott, de egyszer olyan lányos zavarom lett..
2021. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!