Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet hogy egy olyan...

Hogy lehet hogy egy olyan ember, aki több különböző részén járt, és élt huzamosabb ideig már a világban, kultúrák tekintetében teljesen sötét?

Figyelt kérdés
Tehát nem Londonba ment ki mosogatni, hanem ténylegesen ilyen világjáró aki európán kívül számos helyet megjárt, úgy hogy élt is azokon a helyeken huzamosabb ideig, és a kosher terméken lévő héber írása benyög ilyet hogy "ez valami arabul van".
2021. márc. 10. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelen.
2021. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sorry.

Arabul nem beszélek.

Most ha csak németig megyek és ott az arab kollégámtól nem tanultam meg arabul írni és olvasni sem.

2021. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor én egy senki vagyok?

Tudatlan?

2021. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

úgy hogy magyar...

apám is ilyen, élt nyugat-európában, amerikában, közel keleten, oylan helyek közelében, amikért én ölni tudnék, hogy láthassam, találkozhassak, megnézhessem, erre ő? nem, nem nézte meg a grand canyont, mert az ameriakaiak bunkók, és nem megy el velük közös programra, nem járt szórakozóhelyeken, piacokon, bazárokban, bárhol ahol esetleg találkozhatna helyiekkel, mert ez nem illik az ő kultúrált életviteléhez, egy szót nem tud arabul, pedig összesen vagy tíz évet élt kinn, mert az arabok buták és semmirekellők és tanuljanak ők magyarul (nem várnék el sokat, de hogy megköszönni nem tanult meg, mondjuk a sarki kisbolt tulaja vagy a takarítónője felé kedves gesztusként...)

2021. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez kb. olyan, mint amikor a szupcsi gazdi szöszi csajszi elmegy a Tökösen Matsó Tsávójával pl.: Egyiptomba, azon belül csak Sharm El Sheikh, de ő itthon azt fogja mondani, hogy vóóót Egyiptomba, holott csak egy minimális szegletében vóóót. Így hogyan tudná megismerni a kultúrát és tsi.-t, ha csak a szupcsi fürcsi volt a fontos nekik?
2021. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!