Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már dolgod, önjelölt...

Volt már dolgod, önjelölt "covid rendőrrel"?

Figyelt kérdés
Pl. Az utcán civil ember odaüvölt, hogy "hol a maszkod, k.cs.g", másfél méter b+, vagy akár fizikailag bántalmazni akartak, ha valami járványügyi szabálytalanságot észrevették rajtad Stb...

2021. márc. 10. 19:21
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen, csak szavakkal bántottak
Igen, meg akartak verni
101 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a szüleim csináltak ilyesmit. Addig szólogattak be egy párnak az utcán, amíg azok majdnem megverték őket.

:D

2021. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%
#1 Azta. Szegénykém. Nekem apámat a rendőrök vitték be, mert részeg volt és ordibált. (Csakhogy ne érezd magad egyedül a családi furcsaságok miatt.)
2021. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%
Volt aki beszólt miért vagyok kint 8 után. Azt válaszoltam azért baszod mert dolgozok,hogy legyen segélyed.
2021. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
97%

Tegnap egy virágárus szomszédja fel akarta jelentenj a virágárust, mert be kellene zárnia.


Be is van zárva a bolt, csak rendeléseket vesz fel online, telefonon és csak átvenni lehet. Ez teljesen szabályos, ugyanaz, mint az éttermeknél. De a szomszéd egy gyökér.

2021. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
95%
Nekem még nem volt és nem is láttam ilyet.
2021. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
49%
Igen, levittem a kukát, visszafelé szálltam volna be a liftbe, jött egy ember h nem szállhatok be mellé mert nincs rajtam maszk. (Be vagyok már oltva 2 oltást megkaptam)
2021. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
92%
6-os! De nem úgy van, hogy aki be van oltva, az elkaphatja és terjesztheti is a vírust, csak ő maga nem lesz beteg?
2021. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
85%
Mindennapi nyugdijasok a buszon...-.-
2021. márc. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
40%
Nemtudom hol éltek, de felénk ha egy random idegen elkezd k. cs.özni és b+olni, az foglahat időpontot a fogdokinál.
2021. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
74%
Utolso: ezek szerint felmerul a kerdes h Te hol elsz, mert mi kultur kornyezetben ahol az emberek nem verik meg egymast :)
2021. márc. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!