Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mém függő vagyok, hogyan...

Mém függő vagyok, hogyan törjek ki belőle?

Figyelt kérdés
Elsőre nem tűnhet durvának, de már tényleg az életem minden része mém. Mindenhol mémeket látok, hallucinálok. Mindenből viccet csinálok, a komoly dolgokat is elhumorizálom, elmémelem. Legyen az akár egy tragédia. Egész nap a gép előtt ülök és mémeket nézek. Akár visszajátszok egy videót 50-100 alkalommal is egymás után. Mém zenék mennek a fejemben, minden mozdulatomhoz képzelek valami mém zenét, pl ha idegkirohanásom van, akkor ilyen "boss music" megy a fejemben, stb. Meglátok egy betűt, elröhögöm rajta magam, pl csak az, hogy az F betű létezik, és úgy röhögök rajta mint valami nagy poén lenne. Vagy csak azon röhögök, hogy "Juan". Vagy azon röhögök, hogy egy kenyér leesik. Konkrétan mindenből mémet csinálok. Keményfüggő vagyok és kezdek megőrülni. Ez ellen lehet valamit csinálni?

2021. márc. 10. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
press F :D amúgy egy mém gyűjteménynek örülnék én is, ha tudsz oszd meg. Amúgy meg dolgozol? valami más ami eltereli a gondolataidat sokat segít. Én 3-4 évvel ezelőtt voltam benne, kb 1500 meme volt összegyűjtve, de gép újra telepítés után nem volt erőm újra össze szedni magam.
2021. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyetemre "járok". Ami annyit jelent, hogy benyomom az online órát és alszom vagy játszom/mémeket nézek. Dolgozatot meg puskázom. Dolgozni mennék, de fizikai munkát nem vállalhatok (eü dolgok), szellemire meg nem vesznek fel, mert ugye nincs tudásom 3 év egyetemi csalás után, így minden teszten bukok :D Megoszthatom a gyújteményem priviben amúgy.
2021. márc. 10. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Fizikai munkát nem vallalsz. Oké. Mondjuk gyárban szivoszalat válogatni?:) Puhapocs
2021. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudod melyik felmenőd a puhapöcs. De bárcsak ne lenne felmenőd. Vagy ha ennyire okos vagy, műtsd már ki a vesém, hogy ne legyek vesebeteg, köszi.
2021. márc. 10. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Ahhoz h ülj és válogass szivoszalat pl ahhoz nem kell egészséges vese.

Felmenőim köszi, jól megvannak. Hal'istennek minden dolog ellenére szorgalmasak voltak, nekik pl a II világháború sem okozott gondot, hogy ne ilyen fszsagokon rinyaljanak.

2021. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha valóban akarnád, már változtattál volna.

Úgy tűnik, sokkal egyszerűbb sajnáltatni magad. :(

2021. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ez a kérdező egyetemen tanul. Atya Ég.
2021. márc. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak egyféleképp segíthetsz magadon. Ezt a szokást elhagyod, ezeket a képeket, oldalakat többet nem nézed.

És helyettesíted hasznosabbal.

2021. márc. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem tényleg vicces hogy létezik az f betű :D csak úgy van, és kész, ez a tény maga a vicces. Akkor most én is hülye vagyok? XD
2021. márc. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!