Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol szereztél tapasztalatot,...

Hol szereztél tapasztalatot, hogy felvegyenek a munkahelyedre tapasztalattal?

Figyelt kérdés
Az érdekel, hogy hogyan lehet az , hogy 1-3 év tapasztalat kell a munkahelyeknek , pályakezdőkkel nem foglalkoznak mégis sok fiatalt látok dolgozni pl. hivatalban vagy bankba.

2021. márc. 11. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te speciel munkát keresel?Sokan annál a cégnél tanulnak pl,ahol később majd dolgoznak. Van ilyen is. Aki pályakezdőkkel nem foglalkozik,az se jó,mert akkor honnan lesznek jó szakik,és honnan lesz jó szaki munkásuk? Nem fogja xy otthagyni a helyét,hogy naponta utazhasson ugyanazért a pénzért 160km-t...
2021. márc. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak szeretnének tapasztaltat. De ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy esélytelen lennél.

Ha nem jelentkezik nálad tapasztaltabb, akkor...

A tapasztaltak meg olyan helyen szerezték, ahol nem volt ez követelmény, vagy eleve úgy tanultak, hogy állásuk is lett.

2021. márc. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

A szakmai gyakorlatokat és a diákmunkákat hangsúlyoztam az önéletrajzban. Minden sulinak és munkának csak az évét írtam be, tehát az 1 hónapos szakmai gyakorlatnál csak annyit írtam, hogy 2018-ban volt, azt nem, hogy csak 1 hónapig. Mindenhova kicsit más életrajzot küldtem, az álláshirdetés szerinti feladatokat hangsúlyozva a különböző helyeken. Illetve egy ismerősöm cégét beírtam és ha rákérdeztek volna, akkor azt mondtam volna, hogy nem voltam bejelentve, mert csak ingyen segítettem, hogy tanulhassak, de soha senki nem kérdezte. Aztán mikor lett rendes tapasztalatom, azt már ki is hagytam. Később a főnökömnek 2 cége is volt, mindkettőt beírtam ugyanolyan feladatokkal.

Kicsit színezi kell, hogy átmenjen az életrajz, utána személyesen már úgy is nagyjából a szimpátián múlik.

2021. márc. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Csomó helyen keresnek pályakezdőt, nem értem mi ez a hiszti, komolyan. Ahogy az előttem szóló is írja, mindent bele kell írni amit csináltál addig az önéletrajzba, gyakorlat, diplomamunka, nyári munka.
2021. márc. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyakszi, amit fősulin szereztem, kevés volt, lehet pl.: önkénteskedni pluszban is. Ha olyan területet választottál, ahol nagy a fluktuáció, kevés az ember, akkor picivel könnyebb, mert kell nekik az ember.
2021. márc. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szakmai gyakrolatokat nálam figyelembe vették, plusz nyári munkán keresztül sikerült később munkát kapnom ugyanott.
2021. márc. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen, jól sikerült az interjú, felvettek tapasztalat nélkül is. Utána már a ranglétrán mentem felfelé nem máshol keresgéltem


Egyébként előtte volt értelmes szakmai gyakorlat + nem csak a kötelező 4 hetet töltöttem le, hanem két egész nyarat gyakornokként. Ráadásul szakmailag is értelmes munkát végeztem ezalatt.

2021. márc. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakmai gyakorlat, nyári "kávéfőzős" diákmeló.
2021. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Inkább ne hazudozz, ahogy a #3as tette, én csak ennyit tennék hozzá!
2021. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!