Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a Texasi láncfűr...

Mit gondoltok a Texasi láncfűrészes gyilkosról?

Figyelt kérdés

A filmben szereplőről van szó. Számomra elég betegnek, ugyanakkor szerethetőnek tűnik a gyilkos. (Azért mégiscsak, nem bántotta, és hagyta hogy megverjék, hogy védje a húgát. A rendőrt sem akarta megölni.)

Hogy lehet, hogy szerette a húgát?

Hogy szerethette ha egy pszichopata volt? Legalábbis úgy jött le.



2021. márc. 11. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A valóságbeli alak, akiről mintázták (aki teszem hozzá nem használt láncfűrészt), sokkal, de sokkal félelmetesebb, mint bármelyik film.
2021. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom. (Azt nem tudtam, hogy nem használt láncfűrészt.) De engem most a filmes karakter érdekelne! :)
2021. márc. 11. 23:18
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
A pszichopata egyedül empátiát nem érez, minden mást (nagyjából) igen.
2021. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ooooo, értem. Köszönöm a választ, ment a zöld pipa! :)
2021. márc. 11. 23:19
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyébként vélemények érdekelnek még, tehát bátran nyomassátok ide a gondolataitokat!
2021. márc. 11. 23:22
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Tudom a kérdésed rá irányul, de nem annyira emlékszem már a filmre. vistózont észrevettem, hogy a filmekben pozitívabban tüntetik fel őket, mint a valóságban. Pár példa, bár sok közülük nem létező karakter: Voldemort, Dexter, Pablo Escobar, Walking dead Negan, Demian....stb .
2021. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
viszont*
2021. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Dexter, Negan egyáltalán nem gonoszak szerintem. Dexter az, de ő tudja irányítani, és amiken keresztül ment talán meg is tudom érteni, hogy embereket akar ölni. Negan pedig egy igazi férfi, aki nem szégyell szétverni senkit egy baseball ütővel. Őt sem mondanám gonosznak, hiszen Rick megölte csomó társát álmukban. + pont Negannek, hogy gyereket sosem öl.
2021. márc. 12. 00:13
 9/14 anonim ***** válasza:
egyetértek :P
2021. márc. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%

6-os


Escobar miota nem létező ember? (Volt)

A világ egyik legnagyobb drog kereskedője volt.

Jezusom. 🤦🏼‍♀️

2021. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!