Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretett kisállat vagy...

Szeretett kisállat vagy idegen embert mentenél ki?

Figyelt kérdés

(persze hogy a kisállat tegyük fel hogy van akinek senkije sincs csak az a kisállat.

Imádja szereti sose csalja meg hagyja el stb.

Meg eleve utalja az embereket akkor minek mentse ki az embert.

(azért mentse ki hogy az a pasi pl akit kiment

Jókat szexjen továbbra is az asszonyal otthon meg karácsonyozzon (és a csaj akinek a pasiát kimeneti szintén boldog legyen. A megmentő aki alapból magányos volt még az egyetlen kincsét a kutyát vagy cicát is elveszítse és sírjon? Áldozza fel magát másért? Ez komoly?



2021. márc. 12. 00:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%
Uh..Látom megvan az alaphangulat.. Lehetőség szerint mindkettőt de ha választani kéne,az embert menteném ki,fájó szívvel, hogy egy másik életet veszni hagytam.
2021. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Jol elbeszelgettek magadban. Asszem a macskam.
2021. márc. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Mivel utálom az embereket de a kutyámért meghalnék ezért természetesen őt menteném.
2021. márc. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
A saját állatomat menteném. Tudom, morálisan megkérdőjelezhető, de ha nekem csak ő van, nem hagynám meghalni egy vadidegen ember miatt.
2021. márc. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

A kutyámat menteném,ő a mindenem.


Az 1-s válaszolót nem is értem.

2021. márc. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
27%
Ez igen ba*meg, ezeket a válaszokat elnézve úgy látom az emberiség megérett a pusztulásra. Ha nektek egy kutya vagy macska élete fontosabb mint egy emberi lényé, akkor itt komoly morális gondok vannak. Gondolom akkkor, ha helyettetek (vagy szüleitek, esetleg a saját gyereketek helyett) egy kutyát húznának ki a jeges vízből, vagy mentenének ki egy égő épületből és hagynának ott titeket (vagy a szeretteteket) megdögleni, akkor nem lennenétek felháborodva... Mondjuk a feltett kérdés alá fogalmazott szöveg alapján a kedves kérdező sem 100-as szellemilag az is biztos.
2021. márc. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
23%
6. Itt a legtöbb ember mentális beteg, depressziós stb stb. Jó hogy ezt írják. Nem kell komolyan venni ezt az oldalt. Néha be jövök szét nézni, de ez már tényleg az internet legalja.
2021. márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

6-os, itt az volt a kérdés, egy szeretett állatot vagy idegen embert mentenél-e, nem az, hogy egy szeretett embert.


Nyilván senki nem mentené a kutyáját a gyereke helyett. Nem értem, ti nem jártatok iskolába, hogy nem tudjátok értelmezni a kérdést?

2021. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
18%
Egyértelműen az embert menteném meg. Nagyon meglepődtem hogy egyáltalán volt más válasz.
2021. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
9-s ezt úgy írod hogy elolvastad a leíró részt?
2021. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!