Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem félelmetes, hogy léteznek...

Nem félelmetes, hogy léteznek olyan emberek akik hisznek az olyan dolgokban mint az ezoteria?

Figyelt kérdés

Bevallom nincs az ismerősöm körömben ilyen, de itt az oldalon van Ezotéria témakör és sok kérdés és válasz is.

Megdöbbentő mennyi ilyen ember van és nekem ez félelmetes!


2021. márc. 12. 11:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%

Sokkal rosszabb, mint a legtöbb vallás, mert ők azt hiszik magukról, hogy különbek. Family Guyban is megmondta Isten:

Peter: Az ateisták a Pokolra kerülnek?

Isten: Nem.

Peter: És azok, akik spirituálisnak nevezik magukat?

Isten: Ők igen, méghozzá a Pokol legmélyebb bugyrába!

2021. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem az az ijesztő, hogy vannak emberek akik nem hisznek benne. Én nem sok ilyen emberrel találkoztam, de vicces, hogy itt az oldalon hisznek a politikusoknak de az ezoteriában nem. Holott nagyobb esélye van egy UFO támadásnak mint annak hogy becsületes politikust találjunk.
2021. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
De, engem is megijeszt néha... Az egyik barátnőm anyukája is hisz ezekben a marhaságokban, de nagyon durván. Ilyen rituálés gyertyák, jósgömbök, meg tarotkártyák vannak a szobájában. Meg tele van a ház mindenféle motivációs idézetekkel, POD POC stb. Elég.. fura :DD
2021. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

2

Az ezotéria messze nem a földönkívüliekről szól, de legyen igazad.

2021. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
A fanatizmus minden téren káros,egy csoport elítélését pár ember alapján pedig diszkrimínációnak hívjuk.
2021. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 -,C9H13N,- válasza:
De, az.
2021. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
#2 Nagy igazság
2021. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, számomra a te tudatlanságod a félelmetes. Szerintem nem vagy tisztában ennek a témakörnek a jelentőségével, jelentésével, mibenlétével.

Inkább tájékozódj különböző kultúráknál, pl. keletinél.


Gondolom te azok közé az emberek közé tartozol, akik a pszichológiát is lenézik.


Kérdezem, neked van lelkiismereted? Van lelked? Vannak érzéseid? Ezek se megfoghatóak fizikálisan. Az ember nemcsak a fizikai valójában létezik, mint test, hanem van egy megfoghatatlan szellemi része, ami a lélek.


És azért, mert te valamit butaságnak hiszel, nehogy azt hidd, hogy igazad is van.

2021. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Az érzések és érzelmek biokémiai folyamatok miatt alakulnak ki az intelligens fajoknál (homo s.s. és elődjei). A lélek létezésére nincs bizonyíték, így az ezotériában hívők ugyanúgy csak hit által tudnak érvényesülni. Semmi különbség nincs az ezotéria és a vallás között, legfeljebb annyi, hogy az előbbinél nincsenek kőbe vésett szabályok/törvények.
2021. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%

#3

Mi a bajod a motivációs idézetekkel?

Gondolom nem néztél olyan filmeket, mint pl. a Rocky-sorozat, A békés harcos útja, A boldogság nyomában..stb.

És még soha nem gondolkodtál el az alábbi magyar író idézetén se?

"Mondottam ember: küzdj és bizva bízzál." Madách Imre: Az ember tragédiája


Vagy te olyan sikertelen ember vagy, aki ujjal mutogat más sikeres emberekre és kifogásokat gyártasz csupán.


De akkor nézz mélyen magadba, téged is szokott valami motiválni, pl. egy autó, vagy egy számítógépes játék. Na, mást meg más motivál. Szóval csak saját magadat köpted szembe, mert kétlem, hogy téged soha se motivált még semmi.

2021. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!