Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne aggódja...

Mit csináljak, hogy ne aggódjak a buszozás miatt?

Figyelt kérdés

Ma be kell mennem a suliba valamiért, de most busszal megyek és nem vonattal. És félénk gyakran előfordul, hogy nem annál a táblánál áll meg a busz, mint ahol kellene. Én meg lehet, hogy elindulok amoda, átsprintelek, hátha az az a busz, amire fel kellene szállnom, de mi van, ha nem érek oda időben, és elmegy a busz. És most így aggódom emiatt, reggel óta minden bajom van ettől.


Mit javasolnak, hogyan ne aggódjak?


2021. márc. 12. 11:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Tehát amiatt aggódom, hogy nem jutok fel a buszra, onnan már nincs para, hogy fent vagyok.
2021. márc. 12. 11:36
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Keress fel egy jó pszichológust, mert értelmetlen dolgok miatt aggódsz.
2021. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát azért nem értelmetlen, mert ha húsz méterrel arrébb áll meg a busz, nincs sor, akkor simán elmegy, mire odaérek. :D

Illetve nem hiszem, hogy indulás előtt ennyi idővel találnék pszichológust, és gyors meg is oldódna a félelmem :D

2021. márc. 12. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
20 méter? Az lófütykös. Picit gyorsabban sétálva is eléred 10 másodperc alatt, futva még kevesebb idő. Baromság az egész. Ha elmegy a busz, akkor hívsz taxit, ennyi.
2021. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem értelmetlen dolgok, valós. És még lehet hogy olyan emberekkel kényszerül majd utazni akikkel nem szeretne. Undorító. Ezért szántam rá magamat a jogsira.
2021. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na megoldódott, jó helyen állt meg a busz 😅
2021. márc. 12. 12:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!