Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet kitörni abból, ha...

Hogy lehet kitörni abból, ha valakit egy iskolában leírnak "hülyének" mert bizonyos tárgyakban gyengébb az átlagnál?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Úgy, hogy bebizonyítod, mégsem vagy hülye. Ha ez nem megy, akkor sajnos igazuk van.
2021. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 -,C9H13N,- válasza:
66%

Részletek?

Egyébként, mint általános válasz: tanulj, vagy ne figyelj azokra akik "hülyének" írnak le.

2021. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Miért kellene kitörni? Én mindenből 2-es voltam, kivéve azt a 3 tárgyat ami számított nekem mert azokból szinte mindig 5-ös voltam (matek, fizika, elektró). A többit semmi értelme elégségesnél jobban megtanulni, felesleges időpazarlás, nem fog úgy sem kelleni. Te is válaszd ki amik kellenek, és azokra koncentrálj. A többiből meg vállald fel hogy hülye vagy. Én is ezt tettem, nem volt semmi baj ezzel (sőt, még lehet jó is volt, mert több tanárom is megértette hogy az általa oktatott tárgy nekem semmit sem fog érni, és ehhez alkalmazkodva határozták meg az elvárt szintet).
2021. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Én gimi elején segghülye voltam matekból. Folyamatosan bukdácsoltam, néha megadta a tanár a kegyelemkettest, néha mehettem pótvizsgázni. Elkönyvelt hülyének, én meg el is hittem.


Aztán átmentem egy másik gimibe, ahol 98%-os matekdolgozatokat írtam és rájöttem, hogy nem én (vagy az osztályban többen) vagyok a hülye, hanem a tanár nem tudott tanítani.

Vannak olyan emberek, akiknek eleve van ézékük a matekhoz pl, ezért már első alkalommal felfogják, hogy mit hogy kell. És vannak a debilek (mint én is voltam), akiknek szájbarágósan kell magyarázni.


Az új suliban max 2-3 ember volt aki képtelen volt felfogni bàrmit is, de azok az órán telefonoztak vagy be sem jártak.


Hála a jó matektanárnak, ötösre érettségiztem matekból és utána mérlegképes könyvelő lettem, meg is szerettette velem.


Szóval nem vagy hülye, csak nem úgy magyaráznak dolgokat, hogy te is megértsd. Plusz magamról tudom, hogy az sem tesz jót, ha már óra/dolgozat előtt szorongsz és stresszelsz, mert tuti hülyeséget csinálsz és elvonja a figyelmed.


Ha valamiből gyengébb vagy, menj magántanárhoz vagy nézz YouTube videókat, mindent meg lehet érteni. :)

2021. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Korrepre járás, otthon tanulás, sulitárs megkérése, hogy korrepeljen.
2021. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!