Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki úgy határozott, hogy nem...

Aki úgy határozott, hogy nem teszi a jogosítványt..mi áll a döntés hátterében?

Figyelt kérdés
Engem most azok véleménye érdekel, aki soha nem akarja letenni a jogsit...már ha van ilyen!

2021. márc. 13. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Én le akarom majd tenni a jövőben. Egyébként szerintem biztos van olyan, akinek nincs rá/ nem akar rá pénzt szánni, tudja hogy úgy sem lenne pénze autóra, stb. Azon kívül valakinek teljesen megfelel a tömegközlekedés, vagy túlstresszeli magát vezetés közben, és ezért nem vezet, mert mondjuk tudja magáról hogy csak baleseteket okozna az utakon.
2021. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor neki kezdtem azért akartam mert sikerült mindenkinek rábeszélnie, hogy milyen jól fog jönni/ anélkül nem lehet lenni stb. Aztán kaptam egy rossz oktatót vizsganapján belém jöttek (többet nem is mondok) és azt mondtam soha nem ülök Volán mögé. De nekem ez így teljesen jó, el vagyok a tömegközlekedéssel, meg van lábam tudok gyalogolni. De ugye kinek mi.
2021. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Hamarosan ugyis jönnek az önvezetők, ezért felesleges.
2021. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, ha egy dologra rendesen tudok figyelni, nem akarom senki testi épségét veszélyeztetni

(plussz nagyon rosszul látok, a szemüveget pedig gyűlölöm, így nem hordom (amúgy azzal sem sokkal jobb), a k.lencsét meg nem bírja a szemem)

2021. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én letettem, mert a szüleim szerették volna, befizették és onnantól kezdve már nem mondtam nemet. Viszont magamtól nem csináltam volna meg, a vizsga óta egyáltalán nem is vezettem. Igazából engem nem érdekel a vezetés, nem szeretek vezetni és szükségem sincsen rá.
2021. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


Elsősorban én is egy nagyon rossz oktató miatt utáltam meg, ráadásul nem tudok egyszerre annyi dologra figyelni, és nem akarok kockáztatni egy vagy több balesetet.

Nekem is megteszi a tömegközlekedés, bicikli meg a 2 lábam...

2021. márc. 13. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten élek, olyan helyen ahonnan nagyon jó a közlekedés, semmi érv nem szól az autó mellett ami számomra fontos.

Egyedűl arra használnék autót, hogy leutazzak vidékre rokonokhoz, bár oda meg a vonat közlekedés tökéletes.

Szóval minek is jogsi?


Amúgy én sose értettem, hogy miért kaphat BÁRKI jogsit. Ha olyan képességekhez lenne kötve a jogsi szerzés, hogy mondjuk 10 emberből 1 tud szerezni, nem lennének balesetek, nem halna meg senki, mert eleve kevés autós lenne, ők pedíg tényleg tudnának is vezetni.

2021. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Népünk tagjai teli vannak erőszakos bunkókkal, akiknél, ha valaki hibázik, nem úgy halad, ahogyan azt őkelme elvárná, egyből balhézik, verekszik, stb.

Na ilyen pankráció nekem nem kell.

2021. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!