Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél egy macskakínzóval,...

Mit tennél egy macskakínzóval, ha szabad kezet kapnál felette?

Figyelt kérdés
Az illető már nem gyerek.

2021. márc. 13. 23:06
A kérdező szavazást indított:
Remélném, hogy megjavul.
Pénzbüntetés.
Pszihiátrián kezeltetném, ahol a problémájára megoldást találhatnak.
Börtönbe záratnám.
Börtönbe záratnám életfogytiglanra.
Ugyanazt tenném vele, mint ő a macskával. Aztán elengedném.
Ugyanazt tenném vele, mint ő a macskával. Aztán börtönbe zárnám.
Ugyanazt tenném vele, mint ő a macskával. Aztán kivégeztetném.
Rosszabbat tennék vele, mint ő a macskával. Aztán kivégeztetném.
Kivégeztetném.
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
levágatnám mindkét kezét
2021. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Elvitetném kényszer gyógykezelésre.Nem fogom mentálisan beteg embereken kiélni a frusztrációmat."Há de megérdemli!Mer álatkinzó!Meg pedoizé!Meg erőszakoló!"

Aki állatokon éli ki a szadista hajlamait,az is gyárt magának ideológiát,hogy miért is "érdemli meg" az a szerencsétlen macska/kutya/akármi.Nem vagyok "jó" ember,ugyanúgy dühít az ilyesmi,mint bárkit,de nem megyek le erre a szintre.

2021. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

A pszichiátrás választ nyomtam.

Közben ha olvasok gyerek vagy állatkínzásról olyan szintig fel tudom magam b-szni, hogy nem igaz.

Viszont nem tudom, ha ott lenne előttem az illető, és látnám az arcát, vagy tudnám mi a tök vezetett el eddig...

De eh volt anno egy durva macskakínzásos sztori 15 éve? Pécsi tinisrácok felvették, ahogyan kölyökmacskákakat csonkítanak meg. elekzdtem nézni a videót, egy másodperc után kinyomtam, annyi volt kb. ahogy hallottam, hogy kanröhögéssel "itt ez a pár kismacska" és mutatták a három pici cicát akik reménykedve bámultak rájuk...szóval nem tudom. Ők meg heccből ezt csinálták.

Vagy amikor volt az az eset, hogy gyanútlanul sétáló nőket, lánnyokat támadtak meg kamaszok (jól szituált mamapicifiai) és felvették heccből, ahogyan molesztálják őket. Nekik vicc, az adott szerencsétlen nőnek, lánynak meg egy életreszóló trauma.

Nekem is zűrös tinikorom volt, sokat bántottak, az alján voltam a hierarchiának, mégsem jutott eszembe, hogy állatokat vagy kisebbeket, kislányokat, kisfiúkat bántsak.

Vagy azok, akiket molesztáltak, erőszakoltak gyerekkorukban mégsem lesz belőlük másokat vegzáló barom.

2021. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
1 év magánzárka, ezalatt az idő alatt pedig kínoztatnám minden nap. Korbácsolás, fogak kihúzása, kalapáccsal ütni, levágni az ujjait. Ha letelt az egy év, utána kivégezném, élve elégetéssel. Akár lehetne online közvetíteni is.
2021. márc. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, mit tett?

Ha pl "csak" levágta a bajszát, akkor lehet nem kezelném túl szigorúan, de semmiképp sem nézném jó szemmel.

2021. márc. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Ilyenkor mindig az az elso gondolatom, ki is a rosszabb, az allatkinzo, vagy azok akik allatkinzas okan, szorakozasbol embereket akarnak gyilkolni kinozni ??

Szerintem aki allatkinzokat akar kinozni, AZ LEGALABB OLYAN ELMEBETEG SZADISTA ORULT, mint aki allatokat bant.

A ketto kozott csak annyi kulonbseg van, hogy egyik magyarazatot gyart hozza.

2021. márc. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Visszakapná ugyanzt majd repül a pszichiátriára ahol meg lesz kötözve, gyógydüszerezve lesz, és egy gumiszobában fog élni amíg nem győződünk meg arról, hogy nem csinál ilyet többet.

Ha mégis akkor megint csak akkor egy bő 30 évet biztos börtönben, majd kijön és kezelés még 10 évig

jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!