Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irigylem a cigányokat, miért?

Irigylem a cigányokat, miért?

Figyelt kérdés

Megszakadok a munkába, ilyen 10 órákat dolgozok, hazamegyek kaját csinálok, mosogatok, fürdök, alszok hétvégén van időm mondjuk híreket nézni, facebookozni. Nyomja itt nekem a face a cigányokat, arany nyaklánc, börtönnel való dicsekvés, család, drága autó stb. egész életemben nem láttam annyi pénzt amit kitesznek az asztalra, autó? alap hangon 10 milliós A8 Audi. De nem csak egy csomó ilyet látok.


Hogyan lehetnék én is ilyen? Ha lecsúszik a maszkom máris szól érte valaki, merjenek egy cigánynak beszólni! Legutóbb maszk nélkül volt a Tescoba , őr "éppen nem látta", ahogy nézem és magamon is tapasztalom a rasszizmus egyenlő az irigységgel, mindenki szeretne olyan szabad és pazar életet mint ők, csak azzal tudunk takarózni, hogy betartunk minden szabályt meg törvényt, de ezzel csak a gyávaságunkat fedjük.

Mernek élni. És én ezt irigylem. Ha bajuk van kimondják, én meg magba dühöngök.


2021. márc. 14. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
😂😂😂😂😂
2021. márc. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
55%
Csernél velük?
2021. márc. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

En is is sokszor ugy viselkedek,mint egy cigany. Engem is irigyeknek a barataim a szokimondasert stb.


Amit mas jobban csinal,megtanulom tole. A ciganyokfol is sok mindent lehet tanulni. A jozan eszuket nekik nem tudjak elvenni pl.

2021. márc. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan lehetnék én is ilyen?"


Bűnözz. Amikor elkapnak, menj be a börtönbe.

Aztán miután kijöttél, folytasd ott, ahol abbahagytad.


"Mernek élni. És én ezt irigylem. Ha bajuk van kimondják, én meg magba dühöngök."


Így is lehet mondani, de ezeknek a legtöbb esetben meg is van a következménye. (Kivéve persze akkor, ha egy maffia tagjáról van szó, amelyik kilóra megvette a helyi rendőrséget.)

2021. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy esett, diákkal utaztam a vonaton kalauz kérte a diákomat, átadtam neki az iskolalátogatási igazolványt erre ő csak legyintett ,aztán hozzátette a 24 évesen egyetemet kezdeni? Na mindegy, a cigányok tőlem 10 méterre volt tőlük még a jegyet se kérte el, ez így van, az emberek ott szeretnek erőlködni ahol le tudják nyomni a gyengébbet.
2021. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért? Mert hülye vagy.

Hasonló vonatos story: felszállt 4 tizenéves cigó, aztán azon derültek, hogy mindenki hogy eltette a telefonját értékeit stb.

Jött a kalauz, "jaaj haat ez nem az a vonaat? Rosszra szaaltunk!"

Kalauz: "Oh, ugyan semmi gond, itt leszáltok és átszálltok erre".

Végállomás volt.

Büntetés? Nuku

Magyarország, én így szeretlek :)

2021. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Miert szeretnél minden este úgy lefekudni, és várni hogy vajon mikor jönnek átkutatni a házadat, és felni hogy le zárnak.

Ez egy ördögi kör. Aki egyszer elkezdi élni ezt az életet már többé nem szállhat ki, én Romániába élek és ez megy.

Emberkereskedelem, kiskorúak futtatása (több országba vagy városba tiniket tesznek ki a placra, szebb jövőt ígérve) és drogkereskedelem. Aki benne van az tudja hogy mivel jár. És tisztában van vele hogy bármelyik percben, kattanhat a bilincs.

Lopnak, különböző városokból telefonokat bármit amiből pénzt tudnak.

És ezt mind csak a feszítésért teszik, aranylanc, karkötő, gyűrű, autók.. Ez ilyen ;)

Letartoztatva vitték el 5 kisgyerek szüleit.

Előbb gondolkodni kell utána cselekedni.

2021. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!