Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nagyon durva alkoholistána...

Egy nagyon durva alkoholistának, hogy telik kb egy napja?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Felkel kávé és féldeci és nem eszik.Ez ad egy löketet és aztán folytatja a fél deciket vagy amit szeret inni és addig iszik míg kb össze nem esik.Közben elvégzi a dolgait jobbik esetben.Kötöszködik is akivel csak tud ha nem egyedül él.Kidől és alszik aztán másnap folyt.köv
2021. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Jól.
2021. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Eszik is közben nyilván de nem sokat mert aki iszik az nem olyan éhes
2021. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
1. Hát azért csak eszik meg iszik vizet is. Különben nem sokáig maradna életben.
2021. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Írtam hogy eszik😃Ezek vizet nem nagyon isznak max a fröccsbe
2021. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
1-2 éve durván iszákos voltam. Reggel borral kezdődött a nap és este borral fejeződött be. Munkahelyre is vittem, az öltözőben húztam meg suttyomban. Minden étkezéshez bor bőségesen. Ha nagyon ki akartam rúgni a hámból, akkor vodka.
2021. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem olyan rossz az, jobb mint keményen dolgozni munkahelyen. Annál bármi jobb. Még néha most is azt álmodom ott vagyok egy gyárban és dolgozni kell. Sokkal jobb inni, mocsok egy világ ez.
2021. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, h reggel nem tudsz aludni, ezért már fentvagy kb fél 5kor, mert este kiütött a pia, reggelre kimegy a szervezetedből, ezért van, aki már nyitás előtt ott áll a kisbolt és a dohánybolt előtt, h megkapja a reggeli adagját, egy sör egy tüske/vodka. Kb enni se bírsz, úgy össze van szűkülve a gyomrod, a víz vissza jönne, ezért még iszol egy "gyógysört" hátha jobb lesz, ha nincs munka akkor azért iszol, ha van munka akkor fáradt vagy, nem tudsz úgy teljesíteni, kávé + tömény se a legjobb páros. Nagynehezen valamit magadba tömsz, kifli péksüti, jó esetben van ebéded, akkor délben azt. Utána is iszol, ha van rá lehetőséged, ha nem akkor végig dolgozod a munkaidődet, de közben azon kattogsz, h munka után hol vegyél még sört, vagy beülj e a kocsmába. Most nincs nyitva kocsma, ezért még haza felé beugrasz a boltba veszel 5-6 doboz sört, mivel kva sokba kerül, ezért valami olcsóbbat, esetleg egy 2 dl kalinka vagy royal vodkát, h olcsóbb legyen a berugás és otthon elfogyasztod. Ha nincs asszony aki szóljon, akkor szerencséd van, ha nem akkor dugiba húzol belőle 1-1 kortyot vagy kimész egy cigire és leküldesz egy doboz sört. Senkinek nem kívánok ilyen életet. :)
2021. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig könyvet olvas.
2021. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
iszik
2021. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!