Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25 év alattiaknak honnan van...

25 év alattiaknak honnan van annyi pénzük, hogy saját házuk van, illetve gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés

Vajon mit dolgoztak, hogy ilyen fiatalon szinte mindent meg tudtak teremteni?

Én is szeretnék gyereket, de magamat is alig tudom eltartani. :( Igaz még én is 30 alatt vagyok, de sosem lesz saját házam.


2021. márc. 15. 12:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%
Hitel a neve, és, ha magad sem tudod eltartani, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Valószínűleg a saját portádon kéne sepregetni, és nem a másikat nézegetni
2021. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
36%

Ha ismersz ilyeneket, miért nem kérdezed meg tőlük?

Így csak tippelni lehet:

Ajándék, örökség, szülői segítség+hitel, nyertek a lottón...stb.

Nyilván nem a saját erejükből.

2021. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

1. Vannak, akik jol keresnek, de huszonparevesen ok is maximum hitelre vesznek sajat lakast.

2. Nekem pl apukam vett lakast, 2 masik ismerosomnek szinten a szulei vettek lakast.

3. Idosebb, gazdag par, bar ott valoszinuleg nem a fiatal tag neven van a lakas, de lehet kozos, lehet csak az idosebb tage.

2021. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
21%

2


Van, aki saját erejéből, nekem is 23évesen volt már. De én nagyon kivételes vagyok, és nem olyan munkából lett, amit az iskolában tanulnak az emberek. És napi 18órában tanultam\gyakoroltam.

2021. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

#2: Például a fősulis csoporttársaim közül is többen már 25 alatt szültek. Ahogy végeztünk a főiskolán, szinte egyből. Àltalános iskolás osztálytársaim is sorban mennek férjhez, szülnek.

Én is dolgozok szorgosan, de nekem ennyi pénzem sosem lesz. Hiába vágynánk babára, felelőtlenség lenne így bevállalni.

#1: Neked mi bajod? Semmi rosszat nem mondtam senkire és rosszindulat sincs bennem. Gondoltam hátha van itt az oldalon is valaki ilyen helyzetben, aki saját tapasztalatból tud írni. Nem értem miért az az első, hogy be kell szólni a másiknak. Hányinger!

2021. márc. 15. 13:07
 6/29 A kérdező kommentje:

#3, #4: Igen, ilyenekre gondolok. Köszönöm!

#4: Te büszke lehetsz magadra. Azért ez nem semmi ennyi idősen. Gratulálok! Becsülöm az ilyen embereket!

2021. márc. 15. 13:09
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
DE egyébként ismerek olyan szakmunkás srácokat, akik korán vállalkozni kezdtek, és fiatalon már volt pénzük házra, amit nem mellesleg maguknak építettek meg. És olyan is van, akik 16-18 évesen kimentek külföldre, kőkeményen spóroltak, és fiatalon haza tudtak jönni venni házat. Nem kell 20 év ahhoz, hogy kint ~2000 eurós havi fizetésből össze spárolj egy olcsóbb házra, lakásra. 50.000 euróból már meg lehet oldani, és egy értemles srác, aki nem költötte el a pénzét azt összeszedi külföldön 5év alatt.
2021. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
9%

6


Az első is, és a 4.ik is én voltam. A különbség aközött, hogy te meg én csupán annyi, hogy tudtam mit akarok, és küzdöttem érte. Soha nem jutott volna eszembe az, hogy GYKn kérdezgessem, hogy kinek-miből.


2002-5 óta, mióta van az internetes boom, megannyi lehetőség adódott egy élelmes fiatal embernek. Lehetett tőzsdézni, pokerezni, valami újat kitalálni, időben befektetni a cryptóba, stb.


A sírás-rívás viszont nem megoldás. Mi a szakmád, hogy alig tudsz megélni?

2021. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%

#5 Kérdező!

2-es vagyok

Na látod, akkor kézenfekvő lenne őket megkérdezni!

Gyanítom, hogy az általam írt válaszok egyikét fogod kapni, ...kivéve, ha a szülőkkel laknak, de nem erről szólt a kérdésed.


#4

Nem tudom mit ténykedtél, de magad is tudod, hogy nem ez az átlagos!

Vannak kivételek, akik a szabályt erősítik!:)

2021. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
#7: Hát igen. Vagy egy vállalkozás indítása, vagy a külföld lenne a megoldás sajnos.
2021. márc. 15. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!