Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit verték már meg eddig?...

Kit verték már meg eddig? Milyen érzés? Mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Hol és mikor történt? És mennyire vertek meg? És miért?

2021. márc. 15. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Haha, sokan vertek már meg, főleg csapatban. Ez még 16 életévem környékén volt, sokat ittunk a haverokkal, nekem meg elviselhetetlen a személyiségem. Beszólogattam másoknak, meg ilyesmi, szóval páran már elkalapáltak. De rendesek voltak, mert arcra sosem ütöttek, valamennyire ismertek engem, szóval nem igazán volt belőle probléma. Egyszer történt meg, hogy egy autóból kiszállva vertek el valamiféle ütőeszközökkel, akkor csak a bordám tört el. Kiderült, hogy ki volt a tettesek egyike. Egy házibuliban megismerkedtünk és azóta haverok vagyunk. :D
2021. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azóta eltelt kb. 7-8 év, már mind megnyugodtunk és elég sok emberrel közülük jóban vagyok. Happy end lett a vége. :)
2021. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem egész gyermekkoromban vert az anyám, akár azért is, ha ötös helyett négyest kaptam az iskolában. Testileg nekem semmivel nem lehet igazi fájdalmat okozni, nekem még az sem fájt nagyon, amikor két helyen is eltörtem a karomat, de lelkileg sajnos maradandó nyoma maradt a bántalmazásnak. A verés nem testileg fáj igazán, hanem lelkileg. Nagyon megalázó, főleg, ha esélye sincs az embernek megvédenie magát.


Én magam eddig nem vertem meg nagyon senkit, de egyszer egy férfi fogdosni akart engem, én pedig többször is megrúgtam. Meg kellett, hogy védjem magam.

2021. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem vertek meg de első sorból láttam haverom elmondta milyen. Fájdalmas főleg ha kifogsz valami bokszolót mint ő, kapott egyet gyomorba egyet fejre kb 1 mp volt az egész és a földön találta magát. Ha bekapsz egy tiszta ütést 99% hogy beleszédülsz és a látásod elmosódik egyensúlyodat veszted nem tudod irányítani a lábad, a szád kicsattan vérrel van tele, érzed a véred ízét érzed a szagát. Egy jó gyomorszájastól eláll a lélegzeted elhagy az erő és be is hányhatsz. Aki azzal rajol hogy mennyit verekszik azt még egyszer sem verték meg rendesen. Ne akard megtapasztalni.
2021. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hivd ki mike tysont egy meccsre es megtudod milyen erzes :D
2021. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!