Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megőrülök hogy nem vagyok...

Megőrülök hogy nem vagyok gazdag mi csináljak? Fogadjam el magam így?

Figyelt kérdés
Okos nem vagyok sajnos, nincs semmi különös kepessegem. De akkor is el akarom érni. Egyszerűen megőrülök hogy nem vagyok az, nem akarok másnak dolgozni kevés bérért. Talán ebből a bitcoinbol gazdag lehettem volna de erről is le csusztam. Ebből még egy felnotas is meg tudott gazdagodni ha jókor vett. De én sajnos nem vettem régen fillérekért, azt se tudtam létezik. Még idegesebb vagyok. Mit tegyek?

2021. márc. 15. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért tulajdonítasz ekkora jelentőséget a vagyonnak, mi az amit meg akarsz venni rajta?
2021. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Semmi különleges, átlagos ingatlan meg autó. Én az anyagi függetlenség miatt akarok gazdag lenni leginkább. Ha gazdag vagy akkor szabad vagy. Pénz nélkül nem jó élni.
2021. márc. 15. 22:11
 3/13 A kérdező kommentje:
Itt ebben a világban a penz az isten. Ha az van akkor minden van. Nem vaganykodasra kell.
2021. márc. 15. 22:13
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem elszálltak az igényeid, ehhez képest viszont az a pénz mindenhatóságáról alkotott elképzelésed. Szüleid hogyan gazdálkodtak? Megtanítottak beosztani, félretenni, vagy taníttattak?
2021. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

2 út van.


1. sza rásig tanulsz,szerzel diplomát és alkalmazni is tudod a tanultakat.

unokahúgaim ezt tették és van egy nyugis melójuk és keresnek havi 6-7 kiló nettót.


2. megragadsz minden adódó lehetőséget, észreveszed a kínálkozó alkalmakat,nem félsz senkitől és semmitől még a börtöntől sem.

ezen belül szakosodsz 1 bizonyos dologra személyiségtípusodtól függően, hogy az intelligens szakirány tetszik jobban mint a csalás, üzletelés, dílerkedés,betörés.

vagy az erőszakosabb dolgok.

így ha nem is lazán de 30 éves korodra a saját lakás/ház és kocsi meglesz.

2021. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bűnözni nem fogok, mivel szabad akarok lenni azért akarok sok pénzt. Ez a bitcoinos dolog nagyon egyszerű lett volna. Ha ezt előre tudom 10 éve. Ennél könnyebb mód már nem igen van pénzhez.
2021. márc. 16. 07:57
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

Kedves kérdező! Sokan vannak sőt rengetegen, akik veled egy cipőben járnak!


Nem lehet mindent pénzért megvenni! Tény, hogy könnyebb az élet és a megélhetés, ha van pénzed és anyagi tőkéd, de sajnos az a tény, hogy a haláltól az sem véd meg téged!!! Mindenkinek meg kell halnia kinek mikor. A gazdag és a milliárdos is meghal!!! Mit kezd a vagyonával halála után???? Semmit!!!


Luk.12;

19. És ezt mondom az én lelkemnek: Én lelkem, sok javaid vannak sok esztendőre eltéve; tedd magadat kényelembe, egyél, igyál, gyönyörködjél!

20. Monda pedig néki az Isten: Bolond, ez éjjel elkérik a te lelkedet te tőled; a miket pedig készítettél, kiéi lesznek?


Luk.16;

19. Vala pedig egy gazdag ember, és öltözik vala bíborba és patyolatba, mindennap dúsan vigadozván:

20. És vala egy Lázár nevű koldus, ki az ő kapuja elé volt vetve, fekélyekkel tele.

21. És kíván vala megelégedni a morzsalékokkal, melyek hullanak vala a gazdagnak asztaláról; de az ebek is eljővén, nyalják vala az ő sebeit.

22. Lőn pedig, hogy meghala a koldus, és viteték az angyaloktól az Ábrahám kebelébe; meghala pedig a gazdag is, és eltemetteték.

23. És a pokolban felemelé az ő szemeit, kínokban lévén, és látá Ábrahámot távol, és Lázárt annak kebelében.

24. És ő kiáltván, monda: Atyám Ábrahám! könyörülj rajtam, és bocsásd el Lázárt, hogy mártsa az ő ujjának hegyét vízbe, és hűsítse meg az én nyelvemet; mert gyötrettetem e lángban.

25. Monda pedig Ábrahám: Fiam, emlékezzél meg róla, hogy te javaidat elvetted a te életedben, hasonlóképen Lázár is az ő bajait: most pedig ez vígasztaltatik, te pedig gyötrettetel.

26. És mindenekfelett, mi köztünk és ti közöttetek nagy közbevetés van, úgy, hogy a kik akarnának innét ti hozzátok általmenni, nem mehetnek, sem azok onnét hozzánk át nem jöhetnek.

27. Monda pedig amaz: Kérlek azért téged Atyám, hogy bocsásd el őt az én atyámnak házához;

28. Mert van öt testvérem; hogy bizonyságot tegyen nékik, hogy ők is ide, e gyötrelemnek helyére ne jussanak.

29. Monda néki Ábrahám: Van Mózesök és prófétáik; hallgassák azokat.

30. Ama pedig monda: Nem úgy, atyám Ábrahám; hanem ha a halottak közül megy valaki hozzájok, megtérnek!

31. Ő pedig monda néki: Ha Mózesre és a prófétákra nem hallgatnak, az sem győzi meg őket, ha valaki a halottak közül feltámad.


Az ember számára két fajta gondolkodás létezik!

Az egyik csak ebben a mulandó világban hisz reménytelenül!!!

A másik az öröklétben és örökkévalóságban hisz és van benne bizodalma!


Nincs annál nyomorultabb és szerncsétlenebb amber, aki csak ebben az életben hisz és bízik legyen az gazdag vagy szegény!!! Az ilyeneknek nincs lelki békességük és megnyugvásuk!!!


Én kívánom kedves kérdező, hogy legyél gazdag anyagiakban, de ezzel nincs megoldva semmi, főleg nem a legfontosabb dolog az életben!!!!


És mi a legfontosabb és leg értékesebb.....?????

2021. márc. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ennyi erővel miért nem töltesz ki egy lottószelvényt? ott csak 5 számot kell kitalálni 90ből, kb annyi az esélye mint látni előre hogy a btc merre megy....

Szerintem inkább KEZDJ EL DOLGOZNI!!

2021. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek a gyors meggazdagodásban. Tudom, hogy van akivel előfordul, de a többség számára ez nem opció. A bitcoin meg olyan dolog, hogy ha jövőlátó lennél, akkor a lottószámokat is láttad volna. Rengeteg spekuláció nem jövedelmező, hanem bukta az egész. A spekulációban sem hiszek, pedig az is bejön néhányaknak, a többség meg bukja az összes pénzét.

A jó munkahelyben, életszínvonal alacsonyan tartásában és a tőkegyűjtésben hiszek, amit okosan kell befektetni. Nekünk bevált a taktika, nagyon jól haladunk, lassan, de biztosan. Nekem sokat ér, hogy nyugodtan alszom el, mert tudom, hogy biztonságban van a vagyonom. Ha nem hoz milliárdokat, úgy is jó, de milliókat igen.

2021. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem a halált könnyíti meg a vagyon, hanem az életet.

Sokkal több lehetőséget ad arra, hogy kiegyensúlyozott és egészséges legyél.


Nem áll szemben a lelki értékekkel, sőt, annak gyakorlására is nagyobb teret biztosít (idő, energia, harmónia).

2021. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!