Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy én élvezem...

Miért van az hogy én élvezem ezt a karanténon járvány helyzetet? Nagyok furcsa nem normális dolog?

Figyelt kérdés

Nyílván sajnálom és nem élvezem hogy emberek rossz anyagi helyzetbe kerültem, apukám étterem tulajdonos és hát nincs bevétel sajnos... rossz a helyzet.

Viszont végre nem kell eljárkálni, mindig otthon lehetek..

Barátnőm eddig mindig menni akart mindenhova, állandó programok stb mostanában végre nyugalom , tök jó ez a karanténos nyugalom


2021. márc. 16. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Főleg, hogy nincs is karantén, csak ha beteg vagy. :D
2021. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. inkább úgy értem hogy korlátozásokat
2021. márc. 16. 14:20
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Az első kérdésedre te magad meg is adtad a választ az utolsó mondatoddal. Az pedig nyilván furcsa, hogy te így gondolod, de hát ez van. Örülj a helyzetnek, ameddig lehet.
2021. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell ehhez járvány Kérdező, járvány nélkül is punnyadhatsz otthon kedvedre. Legfeljebb a barátnődet cseréld le egy hozzád hasonlóra és gond egy szál sem!

Én közel 70 éves emberként abszolút nem élvezem a helyzetet és nagyon sajnálom a nálam fiatalabbakat, hogy rengeteg program kiesik az életükből. Beleértve ebbe, hogy a párra találás - ami egyébként sem egyszerű - nagyon megnehezült így.

2021. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen beállítottságú vagy, ezzel nincs semmi baj.


Én is élvezem, sokmindent otthonról lehet intézni, ami nagyon kényelmessé tette a hétköznapokat, rengeteg időt spórlok így, ami pl ügyintézés közben elveszik.


De az is pozitívum, hogy kevésebb az ember az utcákon, nem mindenhol van sor, ilyesmik.


Már ha persze ezt értékeled és szereted.


Van aki alig bírja a minimális társasági élet miatt.


Ember függő.

2021. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom azért, mert anyuci eltart, és nem kell hajnali 4-kor felkelned boltba menni, utána meg munkába, netalántán éjszakai műszakba. Próbáld ki úgy, hogy nem tesznek mindent a feneked alá, hanem ha nem bírod ki 3 óra alvással, akkor nincs kaja.
2021. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szégyellem, de az online oktatást élvezném (egyetem)...ha normálisan működne és menne, de fél éve a településünkön folyamatosan szakadozik a net. Bizonyos előadásokat jó lenne élőben hallgatni, és vannak gyakorlati óráink is, ezeket nem lehet online megtartani, ami szintén nem túl jó.

Abban viszont biztos vagyok, hogy gimnáziumban nagyon élveztem volna az online tanulást, mivel napi szinten rettegtem a bejárástól bizonyos emberek miatt és a tanárok semmit nem tettek.

De ez csak az oktatás része.

A többire most nem térnék ki. Ja de a boltban lévő távolságtartás, hát ezt 2020 előtt is már beleverhették volna az emberek fejébe, mert rám valahogy imádják tolni a kosarat, de volt olyan is, hogy egy mögöttem álló pakolni kezdett a dolgaimra :D és könyökkel belém vágott. Előttem ott álltak, nem voltam lassú, egyszerűen engem mindig kipécéznek az ilyen bunkó állatok. Amikor rászóltam, akkor meg "ja elnézést nem vettem észre". Mármint azt hogy könyékkel egy k--rva nagyot belém vágott. :D

Még egy: amit még élvezek, hogy nincsen annyi részeg, kötekedő tinifalka a településünkön 7 körül és tudok normálisan sétálni. De ezeket a jelenlegi helyzet nélkül is kezelni kéne valahogy.

2021. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Te egyszerűen szeretsz lusta lenni
2021. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

6

És ezen konkrétan mit változtatnak meg a korlátozások? Eddig nem keltél ilyen hamar? Nem egészen értem. :D

2021. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az otthonülősöknek nagyon jó. Öcsém is imádja az online órákat, nyomja a gépet egész nap és el van mint a befőtt :D
2021. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!