Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék céltudatosan...

Hogyan tudnék céltudatosan álmodni valakivel/valakiről?

Figyelt kérdés

Nincs nap, hogy ne gondolnék rá viszont fura számomra, hogy eddig majdnem két év alatt talán két álmom ha volt vele, egy biztosan amire emlékszek is. És most tegnap egy harmadik. De nem értem ha ennyire fontos nekem akkor hogy-hogy nem álmodok róla többet magamtól?


Szóval kéne valami trükk, hogy úgy aludjak el, hogy ez működjön. Nagyon kíváncsi lennék erre.



2021. márc. 19. 05:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá a tudatos álmodás kifejezésre.


Viszont előre szólok, ez olyan technikai, amit hónapokig, vagy évekig kell gyakorolni, mire végre sikerül, nagyon könnyű beleunni az elején. :)


+Ha félős típus vagy, nem is ajánlom, 1-2 alkalommal ún. alvásparalízis is előfordulhat, amire ha nem vagy felkészülve, felér egy hullámvasúton kihordott szívinfarktus élményével.

2021. márc. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem irányított álmodást szeretnék félreértettél. Egyszerűen csak róla álmodni bármit. Az álomnak a lényege, hogy tudatalattin dolgozik és ezért érdekes, ha emlékszek rá az nekem elég.


Próbáltam már, hogy lefekvés előtt telefonon beszéltünk vagy csak vele kapcsolatban gondolkoztam valamiről és így próbáltam elaludni de hát nem jött be.


Muszáj ehhez tudatosan álmodni? Nem lehetne csak valahogy úgy terelnem a gondolataim abba az irányba hogy mindenképp róla álmodjak?

2021. márc. 19. 08:31
 3/3 anonim ***** válasza:

A tudatos álmodás (egyáltalán juss el odáig, hogy sikerül álmodban megformálnod, bevinned a kedvelt egyént) nem feltétlen jelenti azt, hogy az álombeli fél szájába adod a mondandód.


Ha már sikerült azt elérned, hogy tudatosan megjeleníted az embered, akkor onnantól a tudatalattid már viszi tovább az álmod. Ha már profi vagy, akkor tudod azt korrigálni, hogy hova mész álmodban, mit csinálsz, milyen ruhában vagy. Nyilván ezzel együtt nem muszáj azt is "beállítanod", hogy a srác/lány mit tegyen/ne tegyen.


De mondom, olvass utána a témában, mert így leírva elég kínainak tűnik. Ha már jobban beleásod magad, akkor visszaolvasva már érteni fogod, mire akarok kilyukadni :)

2021. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!