Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elgondolkodtatok már azon,...

Elgondolkodtatok már azon, hogy miért kellett megszületneket?

Figyelt kérdés

Mióta felnőttem azóta gondolkodom így.

Mikor gyerek voltam akkor minden szabadabb volt, sok játék meg minden új volt viszont gyerekkoromban is értek állandó szekálások mint óvodában, mint általánosban és így tovább bár legalább fizikálisan nem csak szavakkal de ez is sokszor megütött úgy, hogy valamit még a mai napig nem bírok feldolgozni főleg az egyik szekálást amit az osztálytársaim követtek el.

Nagyon kevés jó dolog van az életemben.

Egy barátom van csak aki megmaradt előző évekből is, akit annak hittem nem is érdeklődik irántam még ha én is kérdezem.

Nem ért nemi erőszak, vagy bántalmazás de ennek ellenére is szörnyen unalmas az életem.

Nem végeztem jó szakmát, szociális fóbiás vagyok és mi egyéb.

Sosem éreztem, hogy nekem itt a helyem.

Kiskoromban is sokszor kérdeztem magamtól mit keresek itt, miért történik ez most, mi volt korábban.

Mielőtt írnátok ezt a gusztustalan kommentet, hogy kell neked egy pasi aki kielégít meg hasonlókat elárulom, hogy baromira nincs szükségem pasira, mert nem érzek irántuk semmit, próbáltam találkozni velük de egyre érzem, hogy nekem nem való senki még hiába érzek többet lányok iránt undorodom magamtól.

Sokszor ez az egész élet egy nagy vicc, miért kellett megszületnem ha ennyi rossz történik velem és kevés jó? Miért nem maradhatott az az állapot ami volt születésem előtt még mielőtt anyámban lettem volna.

Akkor nem ért se rossz se jó de biztos jobb volt mint amit most élek át, mert most minden összeforr.

Sokszor nem értem miért születtem meg ebbe a világba ahol amúgy is sok az erőszak, gyilkolás, egymás alázása meg minden rossz miközben születésem előtt jó pár évvel se léteztem.

Most miért létezek? Hogy megtapasztaljam ezeket a szörnyűségeket ami körül vesz engem?

Kevés jót tudok felsorolni és mindig csak a rossz emlékek jutnak eszembe.

Éreztetek már így, hogy nem értitek miért születettetek meg? Most tekintsünk el a biológiai magyarázattól mint a szex mert az lényegtelen..

Normális válaszokat szeretnék.



2021. márc. 19. 07:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
46%
Van egy életfeladatod itt, na azt kell kitalálnod és teljesítened.
2021. márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
1.kösz ez aztán értelmes volt...
2021. márc. 19. 07:36
 3/42 anonim ***** válasza:
58%
#2: igen, csak kár, hogy te nem értetted..!
2021. márc. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
65%
Ti komolyan hisztek ebben az eletfeladat marhaságban?
2021. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
4-én is ezt kérdezem..
2021. márc. 19. 07:49
 6/42 anonim ***** válasza:
46%

Szenvedésre születtél valszeg az előző életedben okozottak miatt most kell törlesztened.


És nem kell hinnetek benne, nem befolyásolja a karmát. :)

2021. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
76%
Na bejött az ezós, előző élet dolog is :D
2021. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
76%
Aha. Meg a gyerek választja a családot ahova születik. Akkor a következő életemben Rockstar leszek.Mert szenvedtem eleget.
2021. márc. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
87%
Viccen kívül, neked pszichiáter segítségére van szükséged. Nem azt mondom, hogy gyogyós vagy, de ezeken tudna segíteni egy jó szakember.
2021. márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
7.pedig direkt nem oda raktam ezek miatt :D..
2021. márc. 19. 07:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!