Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyugat-Európában élők! Ti is...

Nyugat-Európában élők! Ti is észrevettétek, mennyivel visszafogottabban öltözködnek az ottani nők?

Figyelt kérdés

Tíz éve nem Magyarországon élek, ezért gyakran feltűnik, hogy otthon még mennyire dívik a szűk, szexi ruhák, nadrágok viselete, magassarkú, műköröm, műszempilla. (Ezen az oldalon is mindig ezeket nyomatják szexi nő címszó alatt.) Itt, ahol élek, pedig konkrétan csak a kelet-európaiak viselnek ilyeneket.

A nyugatiak bakancsban, laza ruhákban járnak, de legalábbis nem kirittyentve.



2021. márc. 19. 09:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Én azt vettem észre, hogy inkább a kényelmes ruhákat részesítik előnyben, amiben az ember alapvetően jól érzi magát. (Ausztria)
2021. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Én is a laza öltözetet részesítem előnyben, emiatt le is néznek a rendszeresen ribinek öltöző nők.
2021. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Mackónadrág, flip-flops, meg egy egyszerű trikó. Bevásárolni csak így járunk. UK.
2021. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%

A sztereotipikus kelet-európai stílus valóban közönséges tud lenni. Viszont én pont úgy látom, hogy konkrétan ez a stílus már nálunk is leáldozóban van. Viszont az igazán csinos, ízléses női öltözék jól szabott, valamelyeset alak követő ruhákból áll.

Pl:


[link]


"A nyugatiak bakancsban, laza ruhákban járnak, de legalábbis nem kirittyentve."


Ez sem feltétlenül visszafogottnak, inkább kicsit hanyagnak, topisnak mondanám. Azt sem gondolom, hogy ez feltétlenül ízléses, vagy követendő példa lenne.

2021. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Ez országfüggő, nyugaton se mindenhol mackóban járnak bevásárolni a nők. De általában stílusosabbak meg az utóbbi évben a kényelmes viseletek is elterjedőben vannak. Nem kenik magukat fél órán át, hogy leszaladjanak tejért a boltba.
2021. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
22%
Igazad van, a nyugati nők felvilágosultabbak. Nem a férfiaknak akarnak megfelelni (azok úgyis csak erőszakolni tudnak) hanem maguknak és a többi NŐnek.
2021. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

6

XD Na megjött a femináci.

2021. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
Évek óta nem voltam külföldön,de azt látom,hogy nálunk szolidabban öltözködnek a nők,mint 10-15 éve.Azért meg nem fogok penészvirágnak öltözni,hogy más lelkét ne sértsem meg.Vannak egyszerűbb ruháim,és vannak szebbek.Megfelelni meg senkinek nem kell,csak magunknak.A nők véleménye nem érdekel,van párom is,de ha nem lenne,akkor se a ruházatommal akarnék férfit fogni.
2021. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#1: Pont ezt akartam kifejezni én is. Laza = kényelmes.


#4: Ez éppen hogy a kelet-európai stílus "elegáns" verziója. A nő tuti, hogy orosz/ukrán amúgy. Férfi vagy egyébként vagy nő?


Azt veszem észre, hogy anyukám pl. egyáltalán nem nézi jó szemmel, hogy én is egyre inkább kényelmes ruhákban járok, mert ő még ötven évesen is kirittyenti magát és soha életében nem venne fel "sneakerst" utcára.

2021. márc. 19. 10:04
 10/25 anonim ***** válasza:
58%

Hadd öltözzön már mindenki úgy, ahogy akar. Szerintem nagyon gáz szapulni a csinosan öltözőket, de elvárni is gáz azt, hogy a Sparba kisestélyiben menjek le.

Azt gondolom hogy mindig alkalomhoz illően kellene öltözni, iskolába/munkába persze gáz egy miniszoknya meg top, illetve a topis szakadt göncök, de bulizni,szabadidőben mindenki úgy öltözik ahogy akar (amire futja).

Èn akkor szoktam magam kicsípni, amikor randizunk a vőlegényemmel, vagy olyan program van. A hétköznapokra az egyszerű de elegáns vonal a kedvencem.

2021. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!