Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 10-es skálán mennyire tartod...

10-es skálán mennyire tartod magad jó emberismerőnek ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 14:58
A kérdező szavazást indított:
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
33 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Hülyeség volt a szavazás, sok a troll :'D
2021. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: Már miért lenne ?
2021. márc. 19. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. olyan 6.
2021. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11.
2021. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rémes emberismerő vagyok, leginkább a naivitásom miatt. Valamikor olvastam egy könyvet, egyik mondata alapján abszolút magamra ismertem, valami ilyesmi volt: annyira keresi másban a jót, hogy nem veszi észre, ha kés van a kezükben

Persze sokszor csalódás a vége, de egyelőre még mindig a naív énem áll nyerésre

2021. ápr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-re szavaztam, egyáltalán nem vagyok jó emberismerő. Fogalmam sincs, hogy mikor mit gondol egy adott személy, nem tudom eldönteni, hogy kinek milyen szándéka van éppen és a szociális helyzetekben szinte állandóan beégek. Gyakran még az alap érzelmeket sem tudom ránézésre felismerni. Kerülöm is az embereket, egyáltalán nem vagyok közéjük való. Ha társaságba megyek, az kellemetlen nekem is és másoknak is.
2021. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!