Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember a múltadból,...

Van olyan ember a múltadból, akivel már nem tartod a kapcsolatot, de haragot érzel iránta, vagy neheztelsz rá ?

Figyelt kérdés

Vagy nem váltatok el szépen. Hogy tudod ezt magadban feloldani, megbékélni ezzel ? Meg tudsz neki bocsátani ?


Ha összefutnál vele valami random helyen, nem éreznéd kínosan, vagy kellemetlenül magad ?



2021. márc. 19. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát igazából az ex barátnők pont ilyenek, néha érzek kellemetlenséget miattuk nem is kicsit, és azt kívánom ők is cumizzák be az életet. De van olyan is akit ha megölnék sem tudnék neki megbocsátani. Egyébként nem is kell ver az isten mindenkit rendesen....
2021. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán hogy lehet egy ilyen kapcsolati, elvarratlan szálat beforrasztani ? Megbékelni vele.
2021. márc. 19. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után vagy elfogadja az ember, vagy csinál valamit és elfogadja :/
2021. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Picit amúgy rossz, mert az ilyen feloldatlan konfliktusok, elromlott emberi kapcsolatok mind foglalják a tárhelyet úgymond az ember életében.


Nyilván minden eset egyedi. Nehéz a másik embernek megbocsátani, hát még saját magának.

2021. márc. 19. 20:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Harag nincs. Neheztelést nem tudom.

Eszembe jutott egy pár ember, akik pl anno suliban piszkáltak, vagy negatívan hatottak rám. Ha találkoznánk, akkor köszönnék rendesen, és tovabbmennék. De minenki massal ezt teszem. Igazából a lényeg az, hogy puszipajtások biztos nem lennénk, mert a bizalmam nincs már meg feléjük, bizalmasabb dolgokba biztos nem avatnám be őket, max ha bármi módon beszélgetésre kerül a sor, akkor "small talk" lenne, bármi olyan témáról, amiről bárkivel el lehet beszélgetni, és elég semmitmondó pl időjárás.

Hogy ez neheztelés-e? Hát nem tudom...

2021. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kiírok magamból mindent neki, mintha egy válópapír lenne, és nekem az megnyugvás. Majd idővel enyhül a haragom, ahogy más embereket ismerek meg.
2021. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg
2021. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Másik nézőpont: Én valamennyire örülök, hogy "kitombolhatom" magam.


Számos sérelem ért a kapcsolatban, viszont ezek felett mindig eltekintettem, mert hajlamos voltam a dolgok túlreagálására. Emiatt legtöbbször a másik fél is nagyon rosszul jött ki a dologból


Rengeteg mindent átértékeltem magamban, jobb ember lettem mára. Sok mindent másképp kezeltem volna. De visszatekintve nagyon felszabadító érzés beismerni, hogy igen, nekem is jogom van szarul érezni magam. Erre is szükség van.

2021. márc. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van. Nem békélnék meg velük. Van annyi lélekjelenlétem, hogyha összefutunk, köszönjék, és utána gyorsan továbbálljak, nem állnék le jópofizni - pl. a volt főnökömmel, akinek köszönhetően az alvási ciklusom teljesen felborult, annyira, hogy 7 év távlatából is nyögöm a következményeit + még mindig élénken él bennem, hogy milyen gyomorgörccsel jártam be hozzá dolgozni.
2021. márc. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak annak lehet megbocsátani, aki felhagyott a bántással, és bocsánatot kért.
2021. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!