Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Berki Krisztián büntetőfékezős...

Berki Krisztián büntetőfékezős ügyét miért kell felfújni ha úgysem lesz következménye?

Figyelt kérdés

Ezzel van tele a net. Úgysem fogják se lecsukni, se megbüntetni.

Mindig mindent kimagyaráz az ügyvéd haverjával.


2021. márc. 19. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Én lemaradtam, nem tudom mi történt
2021. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért fújják fel mert tudja róla a közmédia hogy mennyire szent ember. Ezért jár böri.
2021. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hidd el nem lesz következménye. Ezek a nagy celebek azt csinálnak mindig amit akarnak.

Látszik, hogy bűnös, de magyarázkodik meg hazudozik. A feleségével együtt. Azt nem értem kik kedvelik őket?? Elég a hírekben látni,ott is felfordul a gyomrom tőle.

2021. márc. 19. 20:26
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha te lennél az elnök és konkrétan bizonyítható hogy elkövettél valamit, az atyaúristen is lehet az ügyvéded akkor is vonatkoznak rád a törvények. Ne légy naív
2021. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Úgy tudom volt a múltban más törvénytelen dolga is. És volt következménye??

Az a szomorú, hogy állandóan hívják a tv műsorokba is és van is rá igény.

De neked legyen igazad. Szerintem max valamennyi felfüggesztettet fog kapni, aztán éli világát tovább.

2021. márc. 19. 20:34
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem kérdezel amúgy is ráfért már a kedélycsillapítás. Ha érted mire gondolok.
2021. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék neki 15 év letöltendőt mert 40 embert veszélyeztetett. De magyarországon nem igazságszolgáltatás van hanem jogszolgáltatás szóval semmit nemfog kapni. Ugyanúgy ahogy a 6 milliárdos adócsalásért se.
2021. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek a nagy celebek azt csinálnak mindig amit akarnak."


Ez nem celebség kérdése.


A celebek semmit nem érnek. Ittnem az a lényeg, hogy celeb, hanem az, hogy olyan felső szintű bűnözői körökben mozog ahol mindig pénzelték és megvédték a seggét, mint M. Richárdnak is.


Nyilván itt egy fokkal nehezebb az ügy, mert egyértelmű bizonyíték van ellene ezért kap majd valami látszat büntetést.

2021. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8: Nagyon igazad van... Sajnos!!! Undorító.
2021. márc. 19. 21:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Berki azon lények közé tartozik, akire csak ránézek és ideges leszek. Nagyon is jól tudja, hogy sérthetetlen, M Ricsika spanja, egy kör. Hogy rohadana meg vele együtt.
2021. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!