Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi a fontosabb?Szé...

Szerintetek mi a fontosabb?Szép ház vagy szép autó?

Figyelt kérdés
Egy szerényebb, visszafogodtabb otthon+full extrás autó vagy egy szép lakás+kevésbé menő kocsi

2021. márc. 19. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

szerintem a szép, tiszta otthon fontosabb mint az autó, persze ha valaki többet utazik autóval mint otthon van, akkor az is fontos.

egyébként a ház, mert ott alszunk meg pihenünk munka után.

2021. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%

Autó.

Házzal nem lehet versenyezni, de autóban aludni igen.

2021. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A ház. Az autó a legtöbb embernek használati tárgy, az otthon pedig a család, a pihenés helye. Számomra az a fontosabb, hogy az otthonom legyen igényes. Az autó másodlagos nekem. Viszont vannak olyanok, akiknek a kocsi presztízskérdés, nem ülhetnek akármiben. Ez is teljesen rendjén van.
2021. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyik sem. Szép kis kuckó + egyszerű autó.
2021. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Mi számít visszafogott otthonnak? Hiszen a visszafogott is lehet szép.


Na meg nem mindegy, hogy Budapesten egy Kelenföldi panel 40-50 millió, ennyiből vidéken Szablocsban újépítésű családi házat vehetsz.


Na meg valljuk be a mai világban autót venni még mindig könnyebb mint ingatlant. Panelok mellett látok olyan BMW-ket, Merciket, nyilván ezek 5-10 millió közötti ára még mindig messze van egy élhető lakás 50-60 milliós árától.

2021. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
#2 megnézném, hogy hogy élsz, meg alszol 1 hónapig az autódban.
2021. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Az ízlés, a műveltség, a kellem, az esztétika a fontosabb. Attól függ ugyanis, hogy képesek vagyunk-e szépet teremteni.
2021. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Mind2. Akármilyen lepukkant, régi a kocsid de már az is sokat dob rajta ha nem hagyod sárosan
2021. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
A házat bérlem, de van egy régebbi Skoda Octavia RS. Azt sokan nem tudják, hogy 680 lóerős a kicsike. Sleeper fan vagyok. De ja, inkább a ház a fontos.
2021. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Inkább a ház/lakás, a kocsinak, habár fontos nekem is, az folyton veszt az értékéből.
2021. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!