Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyen egy későn érő ember?

Mit tegyen egy későn érő ember?

Figyelt kérdés

Nagyon későn érő típus vagyok, s folyton el kell szenvednem az osztálytársaim bántásait, amik mind arra szólnak, mennyire visszamaradott vagyok. Nincs barátom, nem feküdtem le még senkivel, és folyton leszbikusnak és rondának címkéznek (ronda azért, mert biztos ezért nincs párom).

Azt hittem, online oktatás alatt ez változni fog, de tévedtem.

Itt fogok már érettségizni, az utolsó évem következik.

Mit tehetnék, hogy könnyebben elviseljem ezeket a bántásokat?

17/L


2021. márc. 20. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Nőjön fel pl
2021. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy 17 évesen még nem volt senkid, nem jelenti azt hogy későn érő vagy. Nem maradtál le semmiről, meg ez amúgy sem egy verseny.

Ha azt írtad volna hogy 17 évesen még Barbie-zol délutánonként, akkor lehetne mondani hogy későn érő vagy. Vagy ha azt mondtad volna hogy 30 éves vagy és szűz. Én egyébként valóban későn érő voltam, 31 évesen vesztettem el a szüzességem. Tudom hogy most rossz hogy ilyen kis seggfejek vesznek körül, de egyrészt ez mindenkinek a magánügye, semmi közük hozzá, másrészt majd ahogy idősödsz, egyre normálisabb emberek fognak körülvenni, mert a korral még a bunkók is érnek egy kicsit szellemileg.

Persze minden korban vannak hülyék akik attól érzik jól magukat ha másokat bántanak, de kevesebb lesz később. Egyébként meg gondolj arra hogy aki másokat bánt, annak van a legnyomorultabb, legboldogtalanabb élete, mert egy kiegyensúlyozott, boldog ember nincs arra rászorulva hogy mások csesztetésével érezze magát többnek. Az ilyenek úgy érzik hogy ha téged lenyomnak, akkor magukat föléd helyezhetik. Tudom hogy könnyű mondani, de ne foglalkozz velük.

2021. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Még egy-másfél év, és utána elfelejtheted az osztálytársaidat.

Annyit nem ér az egész, hogy ezért bántsad magadat, vagy belemenj olyasmibe, amit valójában nem szeretnél.

2021. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ja, ráadásul idén érettségizel.

Ugyan már, ezt a két-három hónapot fél lábon is kihúzod már! :)

2021. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Azért nem leszel későn érő, mert nem volt párkapcsolatot, vagy barátkozni nem sikerült, pláne közöttük méghozzá. Én mondjuk lazán azt mondtam, hogy meleg vagyok és le is szálltak a lóról nálam emiatt. Egy vicc milyen osztálytársait vannak. Gringe egy brigád lehet, ha ez a mérőfok ott azért, mert sokan ám érettségi után kezdik el szakmai képzés alatt vagy egyetemen ilyeneket, de akkor se vagy lemaradtva még később indulbe, pláne ha olyan osztályból jött.


Nem kell ő hozzáják alkalmazkódni, mert lehet ők érnek másban későn. Mondjuk nem piszkálunk majdnem végzős gimnazistaként már, mert az általános iskolás nem kicsit. Tilts le, mutolt őket vagy más platformokon lógj most online-ban könnyű érettségi után még nem nagyon fogott őket látni remélhetőleg egy ideig.

2021. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor bántanak a piszkálódások ha felveszed őket. Felvetted az áldozati szerepet. Ignoráld őket vagy szólj be nekik ugyanúgy ahogy ők neked.
2021. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyira hálás vagyok ezekért a minőségi válaszokért! 😊 Féltem egy kicsit, hogy elviccelik néhányan, de tényleg szuper érzés olvasni a támogatásotokat/tanácsaitokat!
2021. márc. 20. 10:19
 8/8 anonim válasza:
100%

Szerintem ilyen szempontból jó az online oktatás. Van idő átgondolni a dolgokat. Mit szeretnék? Mi a célom fiatal "majdnem" felnőttként? Lefeküdni valakivel és felszínes kapcsolatba lépni vele?

Vagy

Rájönni, hogy mit szeretek, arra koncentrálni energiáimat és ha ne adj isten úgy jön nyitottnak lenni.

Sokan azt gondoljak, hogy minél több kapcsolatod volt, annál "érettebb" leszel. Szerintem nem. Egy klasszikus elolvasása több bölcsességgel jár mint sok esetben egy pár hónapos kapcsolat.

Ráadás fiúként elmondhatom, hogy nekem jobban imponál egy olyan lány, akinek nem volt már előtte 3-4 barátja.

2021. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!