Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyiszor játszottam szerepeke...

Annyiszor játszottam szerepeket hogy elvesztettem saját magam, mit csináljak??

Figyelt kérdés
Nem tudom ki vagyok valójában teljesen elvesztem

2021. márc. 20. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Játszd tovább a szerepeidet. Egyszer majdcsak körbeérsz, ogy akkor önmagad lehetsz. CSAK VEDD ÉSZRE!!!
2021. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt ami jól esik, és rá fogsz jönni ki vagy. Életem legjobb döntése volt, mikor elhatároztam, nem játszom meg magam többé. Őszintén beszéltem, felvállaltam a véleményem, önálló döntéseket hoztam és kitartottam mellettük. Nulla önbizalomból sikerült feltornászni magam egy elég jó szintre és szürke senkiből érdekesebb személlyé váltam. A szerelem is rám talált és őszinte a kapcsolatunk, nem kell szégyellni, rejtegetni az igazi énem, az érzéseim, a gondolataim :)
2021. márc. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De jó neked, engem érzelmileg zsarolnak ha nem úgy viselkedek mint egy tökéletes ember.
2021. márc. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: szerintem ez nem zárja ki. Mármint azért játszik szerepeket, hogy külső elvárásoknak, kényszereknek megfeleljen az ember. Tapasztalat sajnos. És egy idő után tényleg nem tudod megmondani ki vagy. Mert a szerep mögött elhomályosodik valóban a lényeg.
2021. márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez. Oda kell figyelnem magamra, hogy csak azért, hogy másból kicsikarjam a törődést, meg az empátiát, ne az ő tetszésük szerint alakítsam a választásaimat. Így tulajdonképpen szinten magam ellen kell fordulnom, és meg kell fosztanom magam attól, amit kívülről vártam, es amiért pedáloztam, és valahogy megpróbálni megadni magamnak.

Most ott tartok, hogy ez sikerült, de tovabbra se tudom mit szeretnek magammal kezdeni az életben.

2021. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!