Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekt.ek is gyorsan megy az ido?

Nekt.ek is gyorsan megy az ido?

Figyelt kérdés
Reggel megyek hétfőtől péntekig dolgozni, ebedelek, uzsonnázok, megyek boltba , aztan este es furdes. Olyan gyorsan elmennek a honapok. Szinte dolgozunk egy eleten at hogy egyunk rezsi ki legyen fizetve meg legyen ruhánk hmmm
2021. márc. 21. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban gondolkodtam el ezen, hát valami félelmetes, és ilyesztő is egyben de tényleg ez van.
2021. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbálom más dolgokkal is színesíteni az életem, nem csak a munkába vagy bele temetkezve. Meg elég laza munkahelyem is van, nem hajtanak szét.
2021. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*vagyok
2021. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, pontosan ugyanezt érzem.
2021. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem totál egybefolynak a napok... Mint valami sűrű massza..
2021. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szintén. Mire észbe kapok, már megint elment az egész nap, fekszem le aludni és kezdődik elölről az egész... pont mostanában gondolkoztam én is ezen, hogy durva, hogy mennyire elmennek a napok, hónapok...
2021. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam megállt az idő. Alig várom, hogy vége legyen egy egy napnak és nem csak napnak...
2021. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ijesztően felgyorsult az utóbbi néhány évben, de 2020 közepe óta érezhetően lassabban telik az idő. Nem (csak) a koronavírus miatt, hanem rengeteg minden történt azóta, és sok változáson mentem keresztül - talán ez az oka.
2021. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vajon milyen életet akarsz magadnak? Ez pont elég nem? Ha politikusnak akarsz állni ahhoz iskola kell meg jó sok hazug ígéret meg kampány stb. De jó ember vagy ha dolgozol, és az életben a többi kisebb célodat elérheted. Ennyi
2021. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amikor először kipróbáltam a DMT-t, kb. 30 percnyi 'eszméletlen' állapotomban 1 hónapot éltem át egy másik személy testében, így egy hónapnyi emléket is szereztem. Azóta örülök annak, hogy nincs több idődilatációm, és hogy gyorsan (reálisan) telik az idő.
2021. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!