Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit ér az embernek, ha tud...

Mit ér az embernek, ha tud enni, inni, esetleg van munkája, de lelki értelemben egy halott, és soha nem lesz már boldog az életében ?

Figyelt kérdés
Mi értelme így élni?

2021. márc. 22. 10:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Őszintén eléggé megviselt az élet és sokat elgondolkozom, hogy mennyit is ér az életem.


Sokkal több rossz dolog ért engem, mint öröm, boldogság, hálát meg nem tudok és nem is akarok semmiért se adni. A pokolba az egész élettel !

2021. márc. 22. 10:25
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Ok
2021. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokszor azon gondolkozom, hogy inkább lennék csóró pénztelen hajléktalan, ha cserébe a lelki traumáimat, kudarcaimat meg tudtam volna spórolni....
2021. márc. 22. 10:29
 4/11 A kérdező kommentje:
Haragszom a világra, az emberekre, de talán legfőképp saját magamra.
2021. márc. 22. 10:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább előre nézz, hogy a jövőd jobb legyen, legyen mi motiváljon, éltessen. A múltat kár hánytorgatni, ne ragadj bele a múltba és a jelenbe, egy életed-egy halálod, én kiélvezném az időt, amit itt tölthetek. Szarabb már nem lehet, akkor legalább élvezd ki, ahogy akarod. Tűzz ki célt, keress társat, csinálj valamit. Ezen dilemmázni csak időpocsékolás.
2021. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5: "Szarabb már nem lehet"


Na ez nem igaz. Megtanultam az élettől, hogy mindig lehet rosszabb. Szeret negatív meglepetéseket osztogatni.

2021. márc. 22. 10:34
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki egyszer megbotlik a lépcsősoron, onnan csak lefelé vezet az út, sajnos...
2021. márc. 22. 10:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ha van pénzed akkor menj terápiára
2021. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha nem akarsz változtatni, akkor ne változtass.
2021. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"és soha nem lesz már boldog az életében ?" És ezt honnan tudod???

Most ilyen mélyponton vagy, gyere ki belőle, utána lépésről lépésre haladj az utadon. Szerinted mi a "boldogság"?

2021. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!