Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is rosszul van attól...

Más is rosszul van attól mikor a másik napokig nem olvassa el az üzenetet?

Figyelt kérdés

Vagy csak én kapom fel a vizet ezen?

A hajam égnek áll mikor vakaki nem képpes elolvasni azt a rohadt üzenetet. Az egy dolog, mikor nincs ideje válaszolni, de hogy olvasni se..


2021. márc. 22. 13:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ. Lehet, hogy már rég elolvasta (telefonnál kiírja a legördülő menünél az üzenetet, de nem mutatja hogy látta), de semmi kedve reagálni.


Nem egy tiszta, őszinte megoldás... de bevallom, vannak olyan emberek, akiknél nem tudom másképp kezelni, mert nekem áll tőlük az égnek a hajam, és ha visszaírnék normálisan, akkor a válaszuktól csak fokozódna.

2021. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Én pont ilyen vagyok, hogy napokig rá se nézek semmilyen közösségi oldalra meg az sms-ekre sem. Akik számítanak azok tudják ezt és felhívnak, azt felveszem.
2021. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Nekem pár hónapja nem jelez a messenger, ha üzenetem jön. (Mióta kivették a nickname opciót is.)


Konkrétan néztem, hogy na mi van, egész nap ilyen kussban van mindenki. Bementem az alkalmazásba, és jött egyszerre vagy 20 üzenet.

2021. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%

Igen, engem is kifejezetten idegesít, amikor valaki 24 órán belül nem válaszol, meg az is, ha éppen benne vagyunk egy tartalmas beszélgetésben, és egyszercsak megszűnik a visszaírás, minden előjel nélkül, én meg várom őt vissza a rengeteg gondolatommal, de hiába.

Azt hiszem, hogy a mai világban, amikor már szinte mindenki a telefonját masszírozza 0-24, nem lehetetlen elvárás az, hogy 24 órán belül reagáljon.

2021. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha fontos felhívom. Ha nem fontos, hogy reagáljon akkor majd ír, ha olyanja van.

Nem mindenki nyomkodja 0-24 a telóját...

2021. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%
nem, mert nincs rá erkölcsi alapom, én is hajlamos vagyok átsiklani felettük
2021. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Számomra az az idegesítő, amikor elolvassa, de nem válaszol semmit. Napokig.
2021. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ez a nem nyomja mindenki 0-24 ben a telóját...

Szinte mindenkinél ott van a telefon szinte egész nap.

Filmet nézünk, zenét hallgatunk, emailezünk, számlát fizetünk, kaját rendelünk, menszesz naptárat vezetünk és kalóriát számolunk... de ha mást nem, az időt biztosan megnézzük...miről beszélünk?

99% nem jelentkezik ki pl messengerből, instáról stb. tehát legtöbbször elég a a teló képernyőjére nézni hogy észrevedd üzid/hívásod volt.

Én soha nem csináltam ilyet, hogy szándékosan ne olvassak el valamit, szerinrem nagyon idegesítő.

2021. márc. 22. 14:04
 9/24 anonim ***** válasza:
2%

Látom sokaknak nem tetszik, hogy egyetértve a kérdezővel kimondtam az igazságot, ezért pontoztak le :)

4-es voltam.

2021. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
De ha valakinek laptopon be van nyomva, akkor telcsin már nem jelez.
2021. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!