Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kerülhetnék ki ebből...

Hogyan kerülhetnék ki ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés
Erős félelmeim vannak és amikor szembenéznék velük, nagyon erős a kísértés, hogy meneküljek. Ha megteszem, akkor szégyen helyett euforikus vidámság tör rám. Nevethetnék. Azt érzem, hogy megmenekültem. Pedig csak elodáztam a dolgokat. Mi a kiút?

2021. márc. 22. 16:55
 1/4 alletta ***** válasza:
100%
fejest ugrani a megoldandó feladatba, helyzetbe. rá fogsz jönni, hogy sokkal jobb érzés fog eltölteni, ha megoldottál valamit, mintha elodáztad volna.
2021. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan. Csak úgy lehet legyőzni a félelmeket, ha szembenézünk velük. Gondolj csak bele, hogyha a halogatás ekkora örömöt vált ki belőled, akkor a győzelem, mekkorát tudna. Légy bátor!
2021. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban én is így voltam sok mindennel.


Mindenképpen légy őszinte és bátran fogadd el a segítséget/támogatást,de az életedben előjövő kihívásokkal végül egyedül kell szembenézned.


Ehhez pedig sok bátorság kell.

2021. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy írod, ördögi! Tehát rossz! Sok pozitív dolog ellensúlyozni tudja ezt a kényszert.

Esetleg elolvashatnád Jónás könyvét!

2021. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!